TurkNet Altyapı Alınabilecek Hız Sorunu

Avengers

Kilopat
Daha fazla  
Daha geçen gün 35 Mbps veriyorlardı şimdi böyle dalga geçiyorlar herhalde TTNet'ten 24 Mbps alıyorum zaten.

Screenshot_20180904-124220.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bölgenizde VDSL portu kalmamıştır, o yüzden sistem de otomatik ADSL portundan alınabilecek hızı yazmış.

VDSL portuna sahipseniz zaten portunuzu kaybetmeden TurkNet'e geçtiğiniz için sorun olmayacaktır. Modeminizden en fazla kaç Mbps alabileceğinizi kontrol edebilirsiniz.

Altyapı TTNET ise yüksek hız portları yok diye diğer firmalara vermiyor. Şahsen ben 2 ay uğraştım Turkcell Superonline alcam diye ama alamadım.

Mert'in dediği gibi, direk TT aboneliğinizi iptal etmeden TurkNet'e taşırsanız VDSL hizmet almaya devam edebilirsiniz. Tabi TT çakallık yapmaz ise...
Bana yaptılar hocam emin olmak için farklı bir numaradan ara TTNET'i deki evime bağlamak istiyorum altyapım neyi destekliyor de kendileri söylerler hattınızın 24 Mbps desteklediğini:esne:

Bölgenizde VDSL portu kalmamıştır, o yüzden sistem de otomatik ADSL portundan alınabilecek hızı yazmış.

VDSL portuna sahipseniz zaten portunuzu kaybetmeden TurkNet'e geçtiğiniz için sorun olmayacaktır. Modeminizden en fazla kaç Mbps alabileceğinizi kontrol edebilirsiniz.
Hat İstatistiklerim

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180904-151349.png
    Screenshot_20180904-151349.png
    75,6 KB · Görüntüleme: 97

Port sahadan değişiyor bu bilgiyi Türknet'e başvuru yaparken almıştırım. Aynı şekilde Türk Telekom'un saha ekibine de sordum aynı şeyi söyledi.

Port sahadan değişiyor. Bu bilgiyi Türknet'e başvuru yaparken almıştırım. Aynı şekilde Türk Telekom'un saha ekibine de sordum aynı şeyi söyledi.
O dediğiniz YAPA bağlantılarında olan bir durum. VAE'den alırken müşteri portunu kaybetmez. Bilhassa, internet kesilmeden nakil işlemi yapılır.

O dediğiniz YAPA bağlantılarında olan bir durum. VAE'den alırken müşteri portunu kaybetmez. Bilhassa, internet kesilmeden nakil işlemi yapılır.
Ben gördüğümü duyduğumu söylüyorum oturduğum bölgede geçiş yaparken aylarca port bekleyen biliyorum. Şu an aynı durumdayım. Port olmadığı için sıfır abonelik açtı Türknet geçiş yerine 10 gündür falan bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı