Turknet altyapı çalışması ne kadar sürede biter?

balizor

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, evimde TurkNet Gigafiber 1000 Mbps kullanmaktayım fakat Cuma gününden beri modemin üzerindeki dünya sembolü (internet herhalde) kırmızı yanıyor ve hâla düzelmedi. TurkNet müşteri desteği aradığımda bölgenizde arıza veya altyapı çalışması bulunmakta gibi şeyler söyledi. Bu çalışma ne zamana biter? Önemli işlerim vardı, 2 gündür halledemiyorum.

Dosya Ekleri

• 1675525475002420340589655531639.jpg
    1675525475002420340589655531639.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, evimde TurkNet Gigafiber 1000 Mbps kullanmaktayım fakat Cuma gününden beri modemin üzerindeki dünya sembolü (internet herhalde) kırmızı yanıyor ve hâla düzelmedi. TurkNet müşteri desteği aradığımda bölgenizde arıza veya altyapı çalışması bulunmakta gibi şeyler söyledi. Bu çalışma ne zamana biter? Önemli işlerim vardı, 2 gündür halledemiyorum
1000MB interneti çıkarttıkları gibi sorun başlarından eksik olmadı firmanın, tanıdığım herkeste şuan bu sorun var.

Son düzenleme:
Merhaba, evimde TurkNet Gigafiber 1000 Mbps kullanmaktayım fakat Cuma gününden beri modemin üzerindeki dünya sembolü (internet herhalde) kırmızı yanıyor ve hâla düzelmedi. TurkNet müşteri desteği aradığımda bölgenizde arıza veya altyapı çalışması bulunmakta gibi şeyler söyledi. Bu çalışma ne zamana biter? Önemli işlerim vardı, 2 gündür halledemiyorum.
Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili açılan bir destek kaydınız varsa numarasını paylaşır mısınız?

Giriş yaptığım zaman telefon doğrulaması istiyor kodu giriyorum ama süre bitene kadar girmiyor en başa atıyor
Online İşlem merkezine giriş yaparak sol tarfta menü bölümünden ilgili katagoride kayıt açabilirsiniz.

Online İşlem merkezine giriş yaparak sol tarfta menü bölümünden ilgili katagoride kayıt açabilirsiniz.
adresimde bir çalışma var mı nasıl öğreneceğim LOS ışığı kırmızı yanıyor 2 gündür mağduruz, üst kattaki komşum da turknet gigafiber kullanıcısı onda herhangi bir sorun yok :/

Son düzenleme:
Giriş yaptığım zaman telefon doğrulaması istiyor kodu giriyorum ama süre bitene kadar girmiyor en başa atıyor

adresimde bir çalışma var mı nasıl öğreneceğim LOS ışığı kırmızı yanıyor 2 gündür mağduruz, üst kattaki komşum da turknet gigafiber kullanıcısı onda herhangi bir sorun yok :/
Kayıt açarak sorunu iletmeniz halinde uzmanlarımız kontrolleri sağlayıp size bilgi iletecek. Oim'e girişte mi sorun yaşıyorsunuz?

Geri
Yukarı