TurkNet altyapı desteği artırılabilir mi?

ebubekir533

Femtopat
Daha fazla  
TurkNet altyapı sorgulama yaptığım zaman 16 Mbps alabiliyorum, bunu nasıl arttırabilirim? İlla altyapı mı gerekiyor yoksa TurkNet ile farklı bir fiyatla arttırabilir miyim?

Netspeed Altyapı Sorgulama | Netspeed Bu siteden alt yapı sorgulaması yapıp resim olarak ekleyebilir misiniz? Bir de modem hat değerlerini de resim olarak ekleyiniz.
1614435085388.png

Netspeed Altyapı Sorgulama | Netspeed Bu siteden alt yapı sorgulaması yapıp resim olarak ekleyebilir misiniz? Bir de modem hat değerlerini de resim olarak ekleyiniz.
Hat değerine nasıl bakıcam.
Alt yapı gerekiyor. Sorgulamada sana verebileceği tahmini en yüksek hızı söylüyor çünkü.
Peki altyapı getirtebilirmiyim tek başıma TürkNet ile konuşup.

Speed test değil. Bir önceki mesajımda bulunan link e tıklayıp çıkan sonucu resim olarak ekleyin. Modem hat değerleri için de modem marka modelini webde aratarak hat değerlerine nasıl bakılacağını araştırın.

Speed test değil. Bir önceki mesajımda bulunan link e tıklayıp çıkan sonucu resim olarak ekleyin. Modem hat değerleri için de modem marka modelini webde aratarak hat değerlerine nasıl bakılacağını araştırın.
1614601657358.png

Modem arayüzüne girerken hata alıyorum hat değerine bakamadım.
Ama bazı siteler en fazla 16mb alabilirsiniz diyor bazıları bazıları 76mb. Ben zaten şuan 24mb alıyorum. Türknet 16 gösteriyor acaba 35e kadar alabilirmiyim.

Eki Görüntüle 901373

Ama bazı siteler en fazla 16mb alabilirsiniz diyor bazıları bazıları 76mb. Ben zaten şuan 24mb alıyorum. Türknet 16 gösteriyor acaba 35e kadar alabilirmiyim.
24 alıyosanız hattınız muhtemelen VDSL'dir. Ama bir şekilde modem arayüzüne girip hat değerlerinizi atın ona göre 35 kullanıp kullanamayacağınızı söyleyebiliriz.

TurkNet'in sorgulamasında gözükeni ( bağlanabilecek tür ) söyler. Sizin hattınızda zaten halihazırda VDSL 6Mbps uploadı ADSL'de alamazsınız.

Eki Görüntüle 901373

Konuda gerekli cevaplar verilmiş. Hat sorgulaması her zaman doğru sonuç vermiyor. Modem hat değerlerinizde alabileceğiniz hız bellidir. Modem hat değerlerini resim olarak eklemeniz gerekiyor. Yardımcı olmam adına modem marka ve modelini belirtir misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı