TurkNet ankastre kutusunda kablo çekmek

Arawn920

Hectopat
Daha fazla  
İnternet sık sık kopma yüzünden ankastreden kablo çekmek istiyorum. TurkNet yapıyormuş. Bina içinde çekecekler değil mi? Yani ankastre yolundan. Çekim esnasında diğer bağlantılara zarar verirler mi?

Dosya Ekleri

• Inked6cfb867b-1feb-402e-88f6-0b2429d68b18_LI.jpg
    Inked6cfb867b-1feb-402e-88f6-0b2429d68b18_LI.jpg
    144,1 KB · Görüntüleme: 101
Ellerinde ne var ise onu çekerler ama çoğunlukla CAT 5 çekilir. Kendim binalara çeker iken CAT 5 çeker idim. Köşelerden dönmesi vs daha kolay oluyor.
Teşekkür ederim bilgiler için. Bir şey daha sormak istiyorum. Kablo çekerken diğer bağlantılar zarar görür mü? Komşular ile uğraşmak istemiyorum da :).

Teşekkür ederim bilgiler için. Bir şey daha sormak istiyorum. Kablo çekerken diğer bağlantılar zarar görür mü? Komşular ile uğraşmak istemiyorum da :).

O tesisata bağlı ve çeken kişiye bağlı. Kablolar yan yana ise hasar olabilir fakat CAT kablolarda 8 adet kablo vardır. Kopsa bile çıkarıp bağlar sorun olmaz.

İnternet sık sık kopma yüzünden ankastreden kablo çekmek istiyorum. TurkNet yapıyormuş. Bina içinde çekecekler değil mi? Yani ankastre yolundan. Çekim esnasında diğer bağlantılara zarar verirler mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada da arkadaş aynı sıkıntıyı yaşamış. Videoyu izlerseniz siz de çözersiniz bence.

Geri
Yukarı