TurkNet bağlantı sorunları modem sıfırlama ile çözülür mü?

TheFirstMemo

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 ay önce TurkNet'e geçtik. İlk 1 ay kesintisiz internet kullandık. 2. ayda internet özellikle akşam saatlerinde kesilmeye başladı. Son 2 haftadır sürekli kesiliyor ve akşam saatlerinde 35 Mbps olan internet 1-2 Mbps'ye düşüyor. Modeme normal reset (kapat/aç) yapınca da bir etkisi olmuyor. Hard reset atıp fabrika ayarlarında döndürsem bir değişme olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 ay önce TurkNet'e geçtik. İlk 1 ay kesintisiz internet kullandık. 2. ayda internet özellikle akşam saatlerinde kesilmeye başladı. Son 2 haftadır sürekli kesiliyor ve akşam saatlerinde 35 Mbps olan internet 1-2 Mbps'ye düşüyor. Modeme normal reset (kapat/aç) yapınca da bir etkisi olmuyor. Hard reset atıp fabrika ayarlarında döndürsem bir değişme olur mu?
Sanmıyorum hocam. Aynı ISP'yi kullanıyorum ve bazen hız konusunda gerçekten saçmalıyor. Eğer kablosuz yapılandırmanızda bir sorun yoksa ki yazdıklarınızdan olmadığını çıkarıyorum, bir faydası olmayacaktır. Bence bağlantınız kötüleştiğinde hız testi yapın ve destek kaydı açarak sonuçları Türknet'le paylaşın.
Kolay gelsin.

Geri
Yukarı