TurkNet "Belgeler eksik" diyor

OceanWraith

Kilopat
16 Mart'ta başvurumu yaptım, bugün 12. gün. Sürekli "belgeler eksik" adı altında insanı salak yerine koyan açıklamalar yapılıp 48 saat süre veriliyor.

Türk Telekom işinize taş koyuyorsa 48 saat yasal süre olayı çalışmıyor demektir. Ülkede yasaların zaten keyfi uygulandığı ortada olduğu için bu durumu bir nebze anlayışla karşılayabilirim ya da Türk Telekom'un işleri bilerek ağırdan almasını da anlayabilirim ama müşterinizi salak yerine koymak başka bir şey! Port yoksa söyleyin, Türk Telekom sizi ciddiye almıyor ise, başvuruları bilerek geciktiriyor ise söyleyin bize, onlara biz telefon açıp anlayacakları dilden konuşup tüm aboneliklerimizi sonlandıralım, sonra size başvuralım!

5 sene önce kullandım en son TurkNet'i, bıraktığım günkü işleyişiniz ne ise aynı şekilde devam ediyorsunuz. Sizin ışık hızında hizmetiniz Twitch yayıncılarına, YouTuber'lara ve influencerlara kadar. GigaFiber konu olunca ertesi gün bağlantı sağlıyorsunuz hemen. Verdiğiniz hiçbir sözü tutamayacaksanız gün & saat vermeyin. Hadi verdiniz sisteminiz düzgün çalışmıyorsa insanı salak yerine koymayın!

Söylediklerimin içinde hiçbir hakaret, küfür ya da itham yok. İnsanı "belge eksikliği" adı altında salak yerine koyuyorsunuz, kusura bakmayacaksınız artık!

Bu saatten sonra beş kuruş çalışmaz benden size. Bağlantıyı sağladığınız anda hukuki olarak ilk ay faturasını çıkartırsınız, onu da ödemem, mahkemelerde anlatırız karşılıklı derdimizi. Başvuru 16 Mart olduğu için üstüne mart faturası da çıkartırsınız siz şimdi.

Konu zaten para da değil. 50 lira için girdiğimiz strese değmez. Türk Telekom'u eleştiriyordum fiyat politikalarından dolayı ama gerçekten 50 TL için giriştiğim şu iş için kendimden utanıyorum.

Geri
Yukarı