TurkNet cayma bedelinin ne kadarını karşılar?

Kardeşim demezseniz sevinirim.
Konuya gelecek olursak, size mevzuatı yazdım. Ne imzalarsanız imzalayın. O firmaların hazırladıkları sözleşme vb mevzuat üzerinde değildir. Bu kadar basit. Vodafone ile aynı sorunu yaşadım. Cayma bedeli ödettiler. THH başvurusu yaptım, mevzuatı da ekledim. Sonuç paramı geri ödediler seve seve.
THH kararı da paylaşabilirim.

Son düzenleme:
Hocam kaç ayda sonuçlandı acaba.

Daha önce 1 yil kullanıp cayma bedeli ödeyenler kaç TL ödedi söyleyebilirim Türk Telekom.

1 yıl geçtiyse ödemiyorsunuz, öderseniz de THH ile geri alınıyor.

Son düzenleme:
şuan kaç TL fatura ödüyorsun 12x Fatura bedeli

Taahhütlü aboneliğin süresinden önce feshi

MADDE 16 –
(1) Taahhütlü aboneliklerde tüketicinin süresinden önce taahhütlü aboneliğini sonlandırması halinde, satıcı veya sağlayıcının talep edeceği bedel, tüketicinin taahhüdüne son verdiği tarihe kadar tüketiciye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı ile sınırlı kalmak zorundadır. Ancak, tüketiciden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamının, bu tutardan düşük olması halinde sınır değeri olarak tüketici lehine olan tutarın esas alınması zorunludur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…