TurkNet davet kodu nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Schizophren

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
An itibarıyla Milleni ile yollarimi ayirip TurkNet catisi altinda internete erismek istiyorum. Milleni'de musteri hizmetleri kavrami bildiginiz yok. TurkNet'su durumda en iyi karar oluyor fakat davet kodu gibi bir ozellik sunuyor bana abonelik ekraninda. Tam olarak ne oldugunu anlamadim ve kodu nereden elde edebilecegimi de bilmiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınız sizi davet ettiyse onun kodunu girebilirsiniz.

Arkadaşın davet eder ve siz o kodu kullanırsanız arkadaşınız ödül kazanıyor ama ne kazanıyor bilmiyorum.

An itibarıyla Milleni ile yollarimi ayirip TurkNet catisi altinda internete erismek istiyorum. Milleni'de musteri hizmetleri kavrami bildiginiz yok. TurkNet'su durumda en iyi karar oluyor fakat davet kodu gibi bir ozellik sunuyor bana abonelik ekraninda. Tam olarak ne oldugunu anlamadim ve kodu nereden elde edebilecegimi de bilmiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum.
Hocam davetiye kodu girerseniz arkadaşınızda sizde 1 ay fatura ödemezsiniz eğer ilk faturanızı günü geçmeden öderseniz 2. ay bedava olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turknet kullanan bir arkadasim yok, kodu nereden bulabilirim?

Veya burada kullanan arkadaşlar var ise onlarda size davet kodu verebilir davet kodu size ne gibi katkı sağlicaktır arkadaşlar bilgilendirsin.

Kod şu işe yarıyor eğer biri TurkNet'e geçerse abonelik kaydı oluştururken sizin kodunuzu veya başkasının girerse hem ona hem de diğerine 1 ay bedava internet veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı