TurkNet dışında internet sağlayıcı önerisi

Altyapıda böyle diyor.
Altyapınız 61 Mbps destekliyor. Ben de bir tavsiyede bulunabilirim:
14 aydır Millenicom kullanıyorum, genel anlamda memnunum.
Her zaman söylerim: altyapı sahibinden değil de alternatif firmalardan hizmet almak isteyenler için bence en önemli kriter, bir sıkıntı çıktığında karşıda muhatap olarak canlı bir insan bulabilmek. Yani müşteri hizmetlerinin yeterliliği. Ben Millenicomun müşteri hizmetlerini çok beğeniyorum. Bazıları pek bilgili olmasa da hepsi ilgili davranıyor, sorunu çözmek için uğraşıyorlar. Birkaç ay önce gece saat 01.00 civarı aradım ve müşteri temsilcisine bağlandım. Gecenin birinde bana yardımcı olmaya çalıştılar. Bir de Whatsapp destek hattı da var. Oradan da mesajlaşarak iletişime geçebilirsiniz.
Ben VDSL'den fiber altyapıya geçtiğimde internet kesintisi yaşamadan nakil gerçekleştirdiler. (Bu arada geçiş sürecimi anlattığım konuyu okumak isterseniz: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim)

Bunlar doğrultusunda Millenicom denenmeye değer bir firma.
Hem taahhüt konusunda da müşteriyi rahat bırakıyorlar. Genelde taahhütsüz abonelik daha cazip gibi görünse de mevcut ekonomik şartlar göz önüne alındığında taahhüt vermek daha mantıklı bence. Millenicomda isterseniz taahhüt verirsiniz istemezseniz vermezsiniz. Yılbaşından sonra büyük zamlar bizi bekliyor. Sabit fiyat garantisi isterseniz taahhüt verebilirsiniz.

Evet çok önerdiler galiba Netspeed düşünüyorum da bayağıdır evde internet yok çabuk bağlarlar mı?
Başvuru falan arayarak mı yoksa internet üzerinden mi oluyor'? Referans numarası ne işe yarıyor?

Arkadaş cevap vermiş ama şöyle söyleyeyim siz başvurunuzu yaptıktan sonra telekom ekipleri gelip aktif ediyor binanıza gelen kabloları benim bu 1 gün sürdü. Daha sonra zaten siz ilk abonelik için aradığınızda ne zaman bağlamaya gelsinler diye soruyorlar siz uygun olan günü veriyorsunuz o gün gelip imza atmanız gereken evrakları getiriyorlar daha sonra kurulumu yapıyorlar 1 saat içinde de sinyal geliyor. Referans ise sizin ve benim faturamızda 5TL indirim kullanmamızı sağlıyor. Referans kodum bu isterseniz abone olurken verebilirsiniz. QJ1IZM
Hangi paketi kullanıyorsunuz hocam. Bende kullanıyorum çok memnunum.
Sizinle aynı paketi kullanıyorum çok memnunum ben de sadece 1 saat kopma yaşadım o da bakım var dediler hemen 1 saat içinde geldi internet.

Netspeed bayağı aklıma yattı, teşekkürler.

Altyapı derken fiberi diyorsan yok. Kablonet nasıldır taahhüt falan var mı?

Taahhüt var ama fiberde var VDSL falan bayağı iyi hatta testini de koyayım. Bizde 100 Mbps paket var bir de TV var biz gayet memnunuz altyapın varsa öneririm.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (96)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (96)_LI.jpg
    133,5 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı