İnternet sağlayıcı önerisi

Mrrx

Decapat
Daha fazla  
Güncel olarak Türk Telekom kullanmaktayım. 18.08.2023'te bitecek bitince ne yapmam gerek? Bir de Superonline geçmeyi düşünüyorum. 100Mbps desteği var. Sizin önerebileceğiniz var mı?

Aga altyapı olsaydı gözüm kapalı geçecektim altyapı yok.
Bahsettiğiniz fiber altyapısı mı? Türknet zaten Türktelekom altyapısını kullanıyor diye biliyorum. 2021 Eylülden beridir Türknet kullanıyoruz gayet iyi fiber altyapımız olmamasına rağmen çok iyi çekiyor internet.

Bahsettiğiniz fiber altyapısı mı? TurkNet zaten Türk Telekom altyapısını kullanıyor diye biliyorum. 2021 Eylül'den beridir TurkNet kullanıyoruz gayet iyi fiber altyapımız olmamasına rağmen çok iyi çekiyor internet.

Türk Telekom'dan memnun değilim çok saçma ama evimde altyapı olarak 100Mbps internet gözüküyor 50 Mbps geçmiştim fakat internet kesilmeye başladı Türk Telekom'dan gelen çalışanlar bu hattın en fazla 35 çekebileceğini ve hızı düşürdüklerini söylediler gerçektende 35 geçtikten sonra hiç kopma olmadı ama yeterli değil benim için 35 Superonline baktığımda 100Mbps veriyor bir de Wi-Fi 6 modem başka sağlayıcılarada baktım altyapı yok mecbur olarak Superonline deneyeceğim.

Geri
Yukarı