TurkNet dışında ISS önerisi

Ben de Superonline Türk Telekom ve TTNET'den bıktığım için bende TurkNet'e geçmeyi planlıyordum 5 gün sonra herhalde düzgün bir firma yok.

Altyapı ile alakalı bir durum. Ben memnunum. Senin belki altyapı iyidir. Bilemezsin! TurkNet tavsiye ederim. Bedava 1 ay sen ve ben kullanabiliriz. Abonelik başlatırken 'NYF17YQ71SYJ' kodunu söylemeniz yeterli. !

Altyapı ile alakalı bir durum. Ben memnunum. Senin belki altyapı iyidir. Bilemezsin! TurkNet tavsiye ederim. Bedava 1 ay sen ve ben kullanabiliriz. Abonelik başlatırken 'nYF17YQ71syj' kodunu söylemeniz yeterli!

Abonelik aldığım zaman sorarım eğer doğruysa, kodu onlara söylerim. Bu arada altyapım en fazla 75Mbps'yi destekliyor ve TurkNet'i aradığımda altyapımın iyi olduğunu söyledi yani bağlantı problemi kolay kolay yaşamazsınız dedi umarım öyledir.

Abonelik aldığım zaman sorarım eğer doğruysa, kodu onlara söylerim. Bu arada altyapım en fazla 75Mbps'yi destekliyor ve TurkNet'i aradığımda altyapımın iyi olduğunu söyledi yani bağlantı problemi kolay kolay yaşamazsınız dedi umarım öyledir.

Benim alt yapıda aynı senin gibi. Sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Ben ASUS AC68u modemim ile sıkıntısız kullanıyorum.

Geri
Yukarı