TurkNet DSL yanıp sönüyor, internet gidiyor

wecLynx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben TurkNet'e yeni geçiş yaptım. Yapmadan önceki internetimi sorunsuz kullanıyordum. Sadece TurkNet önerildi, biz de geçelim dedik. Geçtiğimizden beri 1 ayı geçti doğru dürüst kullanamadık. Modemimiz bozuk dediler. Sıfır yeni modem aldık. TP-Link TD-W9960 aldık, kullandık. Bir iki gün derken DSL yanıp sönüyor sonra internet ışığı yanmıyor, sonra DSL yanıyor, internet yanmıyor. Sıfırlayınca düzeliyor fakat aradan 10 dakika geçince yine aynı yani gün içinde interneti doğru dürüst kullanamıyoruz. Destek talebi açtık, iç tesisat ekibi gönderdiler fakat modemde sorun buldular. Farklı modem ile denedim, yine aynı sonuç. Pazartesi tekrar gelecekler. Sorun devam ederse iptalini sağlayacağız. Yani ne önerdiler ne çıktı. Kimseye tavsiye etmiyorum şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben TurkNet'e yeni geçiş yaptım. Yapmadan önceki internetimi sorunsuz kullanıyordum. Sadece TurkNet önerildi, biz de geçelim dedik. Geçtiğimizden beri 1 ayı geçti doğru dürüst kullanamadık. Modemimiz bozuk dediler. Sıfır yeni modem aldık. TP-Link TD-W9960 aldık, kullandık. Bir iki gün derken DSL yanıp sönüyor sonra internet ışığı yanmıyor, sonra DSL yanıyor, internet yanmıyor. Sıfırlayınca düzeliyor fakat aradan 10 dakika geçince yine aynı yani gün içinde interneti doğru dürüst kullanamıyoruz. Destek talebi açtık, iç tesisat ekibi gönderdiler fakat modemde sorun buldular. Farklı modem ile denedim, yine aynı sonuç. Pazartesi tekrar gelecekler. Sorun devam ederse iptalini sağlayacağız. Yani ne önerdiler ne çıktı. Kimseye tavsiye etmiyorum şu an.
Merhaba, destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?

Merhaba, destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?
Merhabalar, 3175731 profil numaram.Destek kayıt numarasını bulamadım. Kübra D. Adlı arkadaş bakıyor desteğe. 35 mb düşürdük yine sonuç aynı.

Farklı modem ile üçüncü modem deneyişim yine sonuç aynı hala internet kesiliyor.

Hat değerlerinizi atarsanız bakalım. Bu arada farklı ISS geçiş mi yaptınız yoksa yeni abonelik olarak mı?

Merhaba önceden Vodafone deydim geçişini TurkNet sağladı geçiş yaptık. Hat değerlerini de bakıp hemen atıyorum.

Hat değerlerinizi atarsanız bakalım. Bu arada farklı iss geçiş mi yaptınız yoksa yeni abonelik olarak mı?
Sanırım dediğiniz bu

Dosya Ekleri

• 80EBE934-ABEC-45A8-A2A7-0B3ABA1B3D32.jpeg
    80EBE934-ABEC-45A8-A2A7-0B3ABA1B3D32.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Merhabalar, 3175731 profil numaram.Destek kayıt numarasını bulamadım. Kübra D. Adlı arkadaş bakıyor desteğe. 35 mb düşürdük yine sonuç aynı.

Farklı modem ile üçüncü modem deneyişim yine sonuç aynı hala internet kesiliyor.
Merhaba, 62862258 numaralı destek kaydınız üzerinden kontroller devam etmektedir. 17.04.2023 tarihi için saha ekibi randevusu oluşturuldu. Ekipler bölgede kontrol sağlayarak bilgi uzman arkadaşıma bilgi verecek. eş zamanlı kayıt üzerinden detayları sizinle paylaşacağız.

Hat değerleriniz iyi görünüyor. Saha ekipleri kablolarda kontrol sağlasın bakalım. Eğer sorun yok derlerse modem değiştirmeyi düşünmelisiniz.

Evet arkadaş geldi kontrolleri sağladı. Sorun bulmadı hat değerleri de iyi dedi. Modem değişmemizi önerdi. Bende bunu buldum en iyi modemler kısmında bu iyiyse bunu alalım mı sorun yaşatır mı acaba?

Dosya Ekleri

• 25F103FE-C02A-4828-85A2-99ED8F7A311E.png
    25F103FE-C02A-4828-85A2-99ED8F7A311E.png
    144 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı