TurkNet ekibiyle aramızda geçen Cyberpunk diyaloğu

OSAYİSAMUEL

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar, az önce arızama bakmak için TurkNet'ten 2 adam geldi. Arızamı çözdüler. Sen yayın mı yapıyorsun? Dediler. Ben de hayır dedim. Onlarda dedi ki sistemin iyiymiş. Ne oynuyorsun bu sistemde dedi. Ben de kafama ne eserse oynuyorum fark etmiyor dedim. O da dedi ki Cyberpunk'ı oynadın mı? Ben de evet dedim. Nasıldı? Dedi. Leş oyun ya kimse sevmiyor dedi arkadaşına gülerek. Ben de dedim ki oyun leş değildi bugları olmasa hikayesini oynanışına vs. bayıldım dedim. Sonra o cümlemden sonra yarım saat Cyberpunk konuştuk. Derin mevzulara indik. İki adama tek savaşıyorum. Biri bir şey söylüyor cevabını alıyor ama diğeri geri durmuyor yapıştırıyor cevabı. En son oturdular koltuğa ciddi ciddi tartışıyoruz. Ama sonunda ben galip geldim arkadaşlar. 2 kişiye tek savaştan galip geldim. En sonunda kazanamayacaklarını anladılar ve gittiler. Hem sorunum çözüldü hem de tartışmadan galip geldim. Mutluyum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyse ki sosyalde konu dışı diye bölüm var diyecektim konu internet erişimine açılmış. Sonra moderatörler boş beleş diyince suçlu ben oluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı