TurkNet Esenler/Fevzi Çakmak Mahallesi'ne GigaFiber hizmeti gelecek mi?

wSaLvadoR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
TurkNet kullanmaktayım ve şu anda 50/8 internet hizmeti alıyorum ve bu uzun zamandır böyle. 2-3 yıl önce ilk VDSL geldiğinde hattım 100-120 Mbps'lere kadar desteklemekteydi fakat şu an 50'lerde geziniyorum. İstanbul/Esenler Fevzi Çakmak adresindeyim. İlk VDSL gelen yerlerden olmasına rağmen halen nasıl GigaFiber hizmeti gelmedi merak ediyorum. GigaFiber istiyorum sitenizden kayıt oluşturdum hatta benimle birlikte üst sokağımda oturan 5-6 kişi daha oluşturdu. Umarım bir an önce gelir. Acaba planlarınız arasında var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka forumlarda da aynı şikayeti yaşayan müşterilerinizi gördüğüm için ben başka operatöre geçiş işlemlerimi başlattım. :(

Kutu biraz daha gelmeseydi bende öyle bir şey yapacaktım ama uzun uğraşlar sonucu kutu bugün itibarıyla takıldı. Bu arada şey de yapabilirsin eğer binanda birini ikna edebilirsen onu TurkNet'e geçirip kurulum sağlattırırsan belki o sırada seninlede ilgilenebilirler. Çünkü yeni kurulum yapacakları için onlara bir an evvel yapıyorlar.

Kutsal kabloyu taktılar. Geriye kutusu vs kaldı ama benlik bir durum var mı? Talep veya cihaz almam gerek mi? Komşuya takmışlar kutuyu.

Dosya Ekleri

• IMG_20221025_181343.jpg
    IMG_20221025_181343.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20221025-WA0004.jpeg
    IMG-20221025-WA0004.jpeg
    57,9 KB · Görüntüleme: 33
Kutsal kabloyu taktılar. Geriye kutusu vs kaldı ama benlik bir durum var mı? Talep veya cihaz almam gerek mi? Komşuya takmışlar kutuyu.
Merhaba, kablolama yapıldıktan sonra kutulama aşamasına geçilecektir. Ardından da son aşamaya yani aktivasyon aşamasına geçilecektir. Bu aşamada tüm işlemleri ekiplerimiz yapacaktır 🙂

Sizin süreç yeni başladığı için o şekilde yapmanız daha mantıklı olur. Ben mevcut vdsl müşterisi olarak 25 gündür bekliyorum zaten o yüzden iptal sürecine girmek istemedim.
1 aydır da ben bekliyorum imkanı yok ya günde 5 abone bile bağlasalar tüm esenleri bağlamışlardı hala randevu için aranmadım :D

Online işlemler üzerinden müşteri hizmetlerine yazdığında ne deniyor, süre falan veriyor mu temsilci?

Her seferinde çok ilgileniyoruz efendim, konu yakın takibimde efendim, aciliyetini bildiriyorum efendim falan deniliyor. Açıkçası durum ne kadar acil olursa olsun tek gerçek sırayla gidildiği bizim dediklerimizin pek de bir etkisi yok 😂

Her seferinde çok ilgileniyoruz efendim, konu yakın takibimde efendim, aciliyetini bildiriyorum efendim falan deniliyor. Açıkçası durum ne kadar acil olursa olsun tek gerçek sırayla gidildiği bizim dediklerimizin pek de bir etkisi yok 😂
Banada öyle geliyor. En son @TurkNet Destek Ayşegül öncelik sağlamak için bilgilerimi almıştı ama sanıyorum faydası olmayacak.

Banada öyle geliyor. En son @TurkNet Destek Ayşegül öncelik sağlamak için bilgilerimi almıştı ama sanıyorum faydası olmayacak.
Acileyetinizi iletiyorum diyor ama dediğim gibi günde bir ekip sadece 5 daireyi halletse bile tüm esenleri bitirirlerdi 2 ekip ile hızın ikiye katlanacağından bahsetmiyorum bile işin daha da tuhafı 1 hafta önce başvuran arkadaşımın bağlantısı başvurduğu hafta halledildi (o yeni abone ) 2 mahalle üstümde oturuyor sadece .

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221017-151341_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20221017-151341_WhatsApp.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 24
Acileyetinizi iletiyorum diyor ama dediğim gibi günde bir ekip sadece 5 daireyi halletse bile tüm esenleri bitirirlerdi 2 ekip ile hızın ikiye katlanacağından bahsetmiyorum bile işin daha da tuhafı 1 hafta önce başvuran arkadaşımın bağlantısı başvurduğu hafta halledildi (o yeni abone ) 2 mahalle üstümde oturuyor sadece .
Yeni abonelere hızlı müdahale edilmesini ticari olarak anlayabiliyorum ama mevcut aboneleri aylarca bekletmek ayıptır.

Merhaba, ben ilgili ekibimize tekrardan bilgi verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı