TurkNet faturam ne kadar?

kevlar07

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben şimdi kaç lira ödeyeceğim? Zam gelmiş falan diyorlar.

Screenshot_20230205-151631_TurkNet.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha geçeli 1 ay olmadı hemen zam geldi. Şu an 170TL ödeyeceksiniz. Telefonunuza gelen mesajda yeni faturalandırmanın hangi ayda başlayacağı yazıyor. Bende Özgür İletişim 75 paketini kullanıyorum nisan ayı ve sonrası 250TL olarak faturalara yansıyacakmış. Yani şubat ve mart aylarında da 170TL ödeyeceğim nisan ayı ve sonrası 250TL olacak muhtemelen sizinki de aynıdır.
Buna 250 vermek yerine başka operatöre geçmeyi düşünüyorum. Resmen döşüyorlar.

Arkadaşlar merhaba, ben şimdi kaç lira ödeyeceğim? Zam gelmiş falan diyorlar.

Eki Görüntüle 1658183
Merhaba, 1 Mart - 1 Mayıs 2022 tarih aralığında abone olan yeni kullanıcılarımıza söz verdiğimiz gibi fiyatlarında değişiklik yapmadık. Sabit fiyat kampanyasından yararlandıysanız da fiyatta değişiklik olmayacaktır.

Merhaba, 1 Mart - 1 Mayıs 2022 tarih aralığında abone olan yeni kullanıcılarımıza söz verdiğimiz gibi fiyatlarında değişiklik yapmadık. Sabit fiyat kampanyasından yararlandıysanız da fiyatta değişiklik olmayacaktır.

O tarihler arasında kampanya falan mı vardı neden onlara zam gelmiyor? 17 Ocakta TurkNet'e geçtim nisan ayında zam geliyormuş.

O tarihler arasında kampanya falan mı vardı neden onlara zam gelmiyor? 17 Ocakta TurkNet'e geçtim nisan ayında zam geliyormuş.
Merhaba, 1 aralık sonrasında abonelik başlatan kullanıcılarımızın paket fiyatlarında 3 fatura dönemi boyunca fiyat değişikliği yapmayacağız.
Ayrıca dilerseniz 199,90 TL üzerinden 10 aylık fatura tutarı peşin veya taksitle ödeyerek 10 ay sabit fiyat kampanyamıza katılabilirsiniz.

Merhaba, 1 Aralık sonrasında abonelik başlatan kullanıcılarımızın paket fiyatlarında 3 fatura dönemi boyunca fiyat değişikliği yapmayacağız.
Ayrıca dilerseniz 199,90 TL üzerinden 10 aylık fatura tutarı peşin veya taksitle ödeyerek 10 ay sabit fiyat kampanyamıza katılabilirsiniz.

Peki bu kampanyada aynı hız değerlerini alabiliyor muyuz farkı nedir?

Geri
Yukarı