TurkNet fiber ne kadar hız verir?

Daha fazla  
Yeni yapılan TOKİ'lere taşınmayı planlıyoruz altyapıya baktım TurkNet'in sitesinden fiber yazıyor 100Mbps gösteriyor Vodafone'dan baktım orada 1000MBPS'ye kadar gidiyor Vodafone'dan almam daha mı mantıklı? Yoksa ikisi de aynı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone kesinlikle uzak durun. Fiber sanırım Türk Telekom fiber var. Türk Telekom fiber ile TürkNet 100 Mbps veriyor en fazla. Diğer firmaların anlaşması varsa 200 500 1000 Mbps verebilir. Ama oyun oynuyorsanız kesinlikle Vodafone'dan uzal durun. Ping değerleri pek iyi sayılmaz.

Vodafone kesinlikle uzak durun. Fiber sanırım Türk Telekom fiber var. Türk Telekom fiber ile TurkNet 100 Mbps veriyor en fazla. Diğer firmaların anlaşması varsa 200 500 1000 Mbps verebilir. Ama oyun oynuyorsanız kesinlikle Vodafone'dan uzal durun. Ping değerleri pek iyi sayılmaz.

Bir tane siteden baktim speednet altyapı sorgulama diye yanlış hatirlamiyorsam orada 1000MBPS Türk Telekom altyapı var yazıyordu Türk Telekom alsak 1000MBPS'ye kadar hız alabilir miyiz santrale çok yakınız birkaç metre.

Bir tane siteden baktim speednet altyapı sorgulama diye yanlış hatirlamiyorsam orada 1000MBPS Türk Telekom altyapı var yazıyordu Türk Telekom alsak 1000MBPS'ye kadar hız alabilir miyiz santrale çok yakınız birkaç metre.
Fiberde santral mesafesi önemsizdir. Türk Telekom üzerinden 1000 Mbps alabilirsiniz. Comnet de aynı şekilde. Anlaşması olan ISS'lerden 1000 Mbps alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı