TurkNet fibere geçiş

ggbro

Hectopat
Şu an evimde TTNET kullanıyorum. TurkNet fibere geçmeyi düşünüyorum. Taahhüdüm bitmedi parasını verip iptal ettireceğim. Ama internet bağlantımın gitmesini istemiyorum işim gereği sürekli internete bağlı olmam gerekiyor en fazla 1 gün internetsiz kalabilirim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Taahhüdü iptal ettirmeden TurkNet sipariş versem kurulunca taahhüdü iptal ettirsem olur mu TurkNet internet bağlantısı gelince?

Şu an evimde TTNET kullanıyorum. TurkNet fibere geçmeyi düşünüyorum. Taahhüdüm bitmedi parasını verip iptal ettireceğim. Ama internet bağlantımın gitmesini istemiyorum işim gereği sürekli internete bağlı olmam gerekiyor en fazla 1 gün internetsiz kalabilirim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Taahhüdü iptal ettirmeden TurkNet sipariş versem kurulunca taahhüdü iptal ettirsem olur mu TurkNet internet bağlantısı gelince?
Merhabalar, Altyapı Sorgulama bağlantısı üzerinde hizmet görüntüleyebiliyorsanız mevcut hizmetinizi iptal ettirmeden tarafımızdan hizmet alabilirsiniz. Buna ek olarak Başka Operatörden Geçiş opsiyonu da değerlendirebilir. 120 TL’ye kadar cayma bedelini karşılıyoruz. Aktivasyon süreci ortalama 2-6 iş günüdür.

Merhabalar, Altyapı Sorgulama bağlantısı üzerinde hizmet görüntüleyebiliyorsanız mevcut hizmetinizi iptal ettirmeden tarafımızdan hizmet alabilirsiniz. Buna ek olarak Başka Operatörden Geçiş opsiyonu da değerlendirebilir. 120 TL'ye kadar cayma bedelini karşılıyoruz. Aktivasyon süreci ortalama 2-6 iş günüdür.

1641878238476.png

Sorguladığımda böyle çıkıyor. Şu an kullandığım hizmeti iptal etmeden hizmet satın alabilir miyim?

Son düzenleme:
Bir sorum daha olacaktı. Şimdi ben alacağım ama evimdeki interneti sonradan iptal ettirmek istiyorum. "ınternet yok" u işaretlersem bir sorun oluşur mu?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
"Internet yok" seçeneğini seçerek sipariş ettim çünkü evimde bulunan interneti sonradan iptal ettirmek istiyorum. Sorun oluşur mu?
Merhaba, cayma bedelinizin indirim olarak tanımlanabilmesi için 'internet var' seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Arka planda geçiş işlemleriniz tamamlanır ve fesih faturanızı sisteme yükledikten sonra indiriminiz tanımlanır. Eğer cayma bedeliniz yoksa bir şey fark etmeyecektir.

Merhaba, cayma bedelinizin indirim olarak tanımlanabilmesi için 'internet var' seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Arka planda geçiş işlemleriniz tamamlanır ve fesih faturanızı sisteme yükledikten sonra indiriminiz tanımlanır. Eğer cayma bedeliniz yoksa bir şey fark etmeyecektir.

Cayma bedeli indirimi istemiyorum çünkü evimdeki interneti sonradan iptal ettireceğim. Bir sorun olmaz yani? Evimde 2 internet aynı anda kullanabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı