TurkNet fibere geçmeli miyim?

• Konuyu başlatan eneskt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 902

eneskt

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, daha önce TurkNet'e geçmeyi düşündüğüm bir başlık açmış fakat cesaret edip geçememiştim. O günden bu güne işler değişti ve evime fiber altyapı geldi. İnternette araştırdığıma göre fiber TurkNet kullanıcıları hizmetten gayet mutlu gözüküyor. Fiber TurkNet kullanıp memnun olmayan var mı? Daha sonra problem yaşamak istemediğim için tekrar konu oluşturma gerekliliği hissettim.

Ayrıca TurkNet 100 Mbps 80 TL iken Türk Telekom 35 Mbps 110 TL.

TürkNet'te sözleşme veya bağlayıcı bir unsur yok. O nedenle bağlayın kullanın. En kötü 1 2 ay sonra kapatırsınız. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Ben askere gitmeden önce kullandım çok memnundum. 35 Mbps paketini kullanırken 34 hız almıştım. Ama şunu bilerek alın; hizmet almaya başladığınız andan itibaren bir daha "müşteri hizmetleri" olgusu olmayacak. Hatta hizmeti iptal dahi ettirseniz, aynı numaradan ulaşamıyorsunuz :)

Ekleme: Twitter üzerinden hızlı dönüş yapılıyor.

Merhaba, daha önce TurkNet'e geçmeyi düşündüğüm bir başlık açmış fakat cesaret edip geçememiştim. O günden bu güne işler değişti ve evime fiber altyapı geldi. İnternette araştırdığıma göre fiber TurkNet kullanıcıları hizmetten gayet mutlu gözüküyor. Fiber TurkNet kullanıp memnun olmayan var mı? Daha sonra problem yaşamak istemediğim için tekrar konu oluşturma gerekliliği hissettim.

35 download 5 upload= 85TL.
100 download 5 upload= 95TL.
TurkNet'te sözleşme veya bağlayıcı bir unsur yok. O nedenle bağlayın kullanın. En kötü 1 2 ay sonra kapatırsınız. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Ben askere gitmeden önce kullandım çok memnundum. 35 Mbps paketini kullanırken 34 hız almıştım. Ama şunu bilerek alın; hizmet almaya başladığınız andan itibaren bir daha "müşteri hizmetleri" olgusu olmayacak. Hatta hizmeti iptal dahi ettirseniz, aynı numaradan ulaşamıyorsunuz :)

Ekleme: Twitter üzerinden hızlı dönüş yapılıyor.

Bunun için telefonda uygulaması var. İstersen internet sitesi üstünden ulaşabilirsiniz. 😉
Ben de kullanıyorum 100 Mbps 8 upload paketi 85 TL'ye nimet gibi bir şey gayet de memnunum geçebilirsiniz.
Upload 8 mi oldu. ?

Ben TurkNet'i tavsiye ederim. 1 ay bedava hem sen hem ben kullanmak için: "nYF17YQ71syj" kod ile internet başvurusunu yapmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı