TurkNet geçiş süresi ne kadar?

Doqixd07

Hectopat
Merhabalar, iyi geceler halihazırda Türk Telekom Internet'i kullanıyorum ancak 10 gün sonra taahhüt bitiyor. Ve TurkNet'e geçme kararı aldık. Kurulum süreci ne kadar sürüyor ve sıfır internet çeker gibi belge postalamak gibi şeyler gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben Rize'deyim ve işlemleri salı günü başlattım. Kimlik fotokopisini siteye attım. Belgeleri Tekirdağ'a bir adrese postaladım. Gelişmeler için bekliyorum. Son olarak sadece 2-3 saat internetiniz gidecek dedi. O sırada eskisini kullanacakmışım.

Ben Türk Telekom alt yapısından geçiş yaptım. Hattı taşıyarak geçirdiğim için yani modem veya herhangi bir port değişikliği olmadan geçiş yaptığım için internet kesintisi olmadı, geçiş işlemi tamamlanınca yeni abonelik bilgilerini girdikten sonra internet aktif oldu. Eğer portu yeni aboneliğe taşırsan herhangi bir kesinti olmuyor. Birkaç gün içerisinde tamamlanıyor. Sözleşmeyi onayla, gönder ve işlem tamam. Devamını kendileri hallediyor. Şunu belirteyim ki Türk Telekom aktif olduğu süre boyunca taahhüt biterse taahhütsüz fatura yansıyor. Sen 5 gün dahi kullansan 1 aylık fatura kesiliyor. Halen öyle olabilir. Ben geçeli 1 yılı aşkın bir süre oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı