TurkNet gerektiğinden düşük Mbps veriyor

Daha bugün erişime açılmış olan TurkNet hız testi sonuçlarında 35-45Mbps veriyor. Normalde altyapı sorgulamada 70Mbps diyordu. Modem ile telefon arasında 2 duvar var acaba ondan kaynaklı olabilir mi? Ve şu an Türk Telekom'un modemini kullanıyoruz. Sizce sorun ne olabilir? @TurkNet Destek Ayşegül

Eki Görüntüle 1738501
Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız hız profilinizi kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Kaza kaydı? Arıza diyecektiniz galiba buna TurkNet bir şey yapmaz yapamaz o sizin sorumluluğunuzda.

VMG3625-T50b satıyorlar ama onunda performansı pek iyi değil https://www.hepsiburada.com/keeneti...g_EeV8cxGeW_7MAsZUhoCuSIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds bu modemi önerebilirim.

Evet, cahilliğim için kusura bakmayın arıza kaydı demek istemiştim.

Arkadaş VDSL kullanıyor fiber de Max 70 olmaz.

Evet, VDSL altyapım var, fiber değil.

Hocam bir şey daha soracağım, bu kablo çekme işi nasıl oluyor? Ethernet kablosunu kastediyorsunuz diye düşünüp içimden ethernet kabloları kısa oluyor diyorum. Daha uzunları falan mı var, veya nasıl kablo çekiliyor?

Hocam bir şey daha soracağım, bu kablo çekme işi nasıl oluyor? Ethernet kablosunu kastediyorsunuz diye düşünüp içimden Ethernet kabloları kısa oluyor diyorum. Daha uzunları falan mı var, veya nasıl kablo çekiliyor?

Gerekli metre ölçümünü yapıp internetten veya elektrikçilerden özel CAT 6 kablo bastırıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı