TurkNet gibi sürekli arıza çıkarmayacak, stabil hizmet verecek internet sağlayıcı önerisi

Hocam sorun zaten Türk Telekom kaynaklı TurkNet'te değil. Kullanmadığınız günler için indirim talep edin hakkınızdır.

95₺ yerine 3 gün düşürseler 80₺ ödesem benim için hiçbir kıymeti yok ki hocam, kesinti yaşatmayacak beni müşterime mahcup etmeyecek bir internet sağlayıcısı yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
95₺ yerine 3 gün düşürseler 80₺ ödesem benim için hiçbir kıymeti yok ki hocam, kesinti yaşatmayacak beni müşterime mahcup etmeyecek bir internet sağlayıcısı yok mu?
Uydunet kullanabilirsin alt yapısı varsa yoksa zaten genel alt yapısı olmayanlar Türk Telekom kullanıyor ve maalesef hepsinde bu sorunu yaşarsınız. Yani sizin bakmanız gereken öncelikle İSS'nin kendi alt yapısı olup olmadığı.

Kablonet altyapısı varsa ve yeni altyapıysa stabillik açısından pek düşünmenize gerek yok.

Belirli saatlerde İnternet hızını yavaşlatıyor firma önermem.
Ucuz olsun diye kıytırık paketlerden alıp hız düşürüyor demek doğru olmaz, hız düşümsüz paketleri var. Ki birçok firma (Superonline ve Türk Telekom gibi) kablonet sınırsız paketlerinin fiyatına/pahalıya sadece aynı hızda internet sağlıyor.

Kablonet altyapısı varsa ve yeni altyapıysa stabillik açısından pek düşünmenize gerek yok.

Ucuz olsun diye kıytırık paketlerden alıp hız düşürüyor demek doğru olmaz, hız düşümsüz paketleri var. Ki birçok firma (Superonline ve Türk Telekom gibi) kablonet sınırsız paketlerinin fiyatına/pahalıya sadece aynı hızda internet sağlıyor.
Benden önce yazmışsınız. Kesinlikle 5 senedir sorunsuz kullanıyorum.

Geri
Yukarı