TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atatürk Mahallesi 202/53 sokağında GigaFiber mevcut.

@TurkNet Destek Ayşegül kolay gelsin esenler Namık kemal mahallesine Türk net gigafiber geldimi ? bugün bir ekip gördüm siyah kablo ile mahallenin bir başından diğer sonuna kadar tüm mahalleyi donattılar fırsat bulup soramadım. Şuan mahallemizde TT fiber var alt yapısı üzerinden Türk net kullanıyorum.
Merhaba, çekilen kabloda TurkNet bilgisi yer alıyorsa bize aittir 🙂 Planlama sırasında değişiklik olabildiği için bilgi veremiyorum.

1 hafta önce Gaziosmanpaşa / Yenidoğan Mah. Ordu Caddesinde kablolar çekildi. Sonlandırma için saha ekiplerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarım bir an önce kurulumlar yapılır ve biz de bu harika hizmetten yararlanmaya başlarız! =)

1 hafta önce Gaziosmanpaşa / Yenidoğan Mah. Ordu Caddesinde kablolar çekildi. Sonlandırma için saha ekiplerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarım bir an önce kurulumlar yapılır ve biz de bu harika hizmetten yararlanmaya başlarız! =)
Merhabalar, planlanan bölgelerde altyapı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Ekipler iş planlarına göre adresinizde çalışmaları tamamlayacaklardır 😇

İstanbul/Esenler/Mimar Sinan Mahallesi
Screenshot_2022-08-31-10-22-36-788_com.android.chrome.jpg

Bu arada İzmir bornova / mevlana mah.

Bornova / inönü mah.

Bornova / kazımdirik mah.

Bornova / yeşilova mah.

Bornova / Atatürk mah.

Konak / atilla mah.

Konak / Barbaros mah.

Buca / adatepe mah.

Buca / kuruçeşme mah.

Bu bölgelerde de var.

Kocaeli/İzmit Eren'ler.
Kocaeli/Gebze/Sultanorhan mh./eskibağdat
Merhabalar. Kocaeli/Darıca nenehatun mah. Bu bölgede de var.

Gebze Sultanorhan'da var Yenikent Mahallesinde bulunan bir dünya toplu konut bölgesinde yok şaka gibi :( Neyse, Superonline devam o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gebze'de var mı GigaFiber.

@500498

Kocaeli/Darıca bağlarbaşı mahallesinde ne zaman altyapı çalışmaları başlayacak. Allah aşkına gelsin şu nimette biz de yararlanalım.

Ben Gebze/Yenikent mahallesinde oturuyorum kanka (mutlukent diye de geçer) burada Superonline borusunu öttürüyor. Fiber var. Ama 100 üstü yok diyorlar. Bu hafta sonu Turkcell Superonline abonesinin 2 milyon olması şerefine hafta sonu kullanıcılarına 1000 megabit download 100 megabit upload verdi. Hız testlerinde olsun, Steam ve Origin indirmelerinde olsun 1000 rahatlıkla gördüm. Ama işte gel gör ki Switch-GPON bir şeyler gevelediler, bu sebeplerden ötürü 1000 megabit kampanyasına geçemiyorsunuz dediler. Bekliyoruz bu sistemin buraya gelmesini. Kutuya kadar giganet geliyor daireye gelemiyor. Anlamadım gitti.

@500498 ayvalıda altyapı çalışması gözüküyor acaba bu çalışmaya şehit Mehmet uygun SK. Dahil mi aynı zamanda yenimahhale olarak geçiyor karışıklılık olabiliyor bazen.

Gebze Sultanorhan'da var Yenikent Mahallesinde bulunan bir dünya toplu konut bölgesinde yok şaka gibi :( Neyse, Superonline devam o zaman.
Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de gigaFiber talebinizi GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir 🌸

Gebze'de var mı gigafiber

@500498

Kocaeli/Darıca Bağlarbaşı mahallesinde ne zaman altyapı çalışmaları başlayacak. Allah aşkına gelsin şu nimette biz de yararlanalım.
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bilgi veremiyorum. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 😇

@500498 ayvalıda altyapı çalışması gözüküyor acaba bu çalışmaya şehit Mehmet uygun SK. Dahil mi aynı zamanda yenimahhale olarak geçiyor karışıklılık olabiliyor bazen.
Merhaba, mahalleye gigaFiber altyapısı geldiğinde sokak ve cadde ayrımı yapılmadan gigaFiber altyapı çalışması yapacağız 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı