TurkNet GigaFiber bina yıkımı sonrası internetsiz kaldık

• Konuyu başlatan jxorz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 1B

jxorz

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, sokakta bina yıkıldığından dolayı GigaFiber kabloları inşaat firması tarafından kesildi. Altı saattir hizmet alamıyoruz ancak gelen giden yok. Destek talep ediyoruz.

Müşteri numarası: 1275589

Son düzenleme:
Merhaba, sokakta bina yıkıldığından dolayı GigaFiber kabloları inşaat firması tarafından kesildi. Altı saattir hizmet alamıyoruz ancak gelen giden yok. Destek talep ediyoruz.

Müşteri numarası: 1275589

Eki Görüntüle 1624397
Merhaba, fiber altyapı ekibimize konuyu ilettim. Adrese gelerek kontrol sağlayacaklar.

Tam 12 saattir tüm sokağın hattı kesik ve hala çözüm bulunamadı. Evden çalıştığım bu dönemde 12 saatlik kesintinin bana olan etkisini hayal edebiliyor musunuz? Ufak tefek kesintilere asla lafım yok, gayet normal durumlar. Benim lafım gözümün önünde duran kopuk ana fiber kablosu. Fiber ekipten biri gelip kaynak yapmadı 12 saattir. Fiber füzyonum olsa gidip kendim yapacağım.

Bu tür durumlarda nasıl müdahale ediliyor bende merak ediyordum. Mesela aynı istikamet üzerindeki bir bina yıkılırsa diğer binalara kablo nasıl iletiliyor?

Bu tür durumlarda nasıl müdahale ediliyor bende merak ediyordum. Mesela aynı istikamet üzerindeki bir bina yıkılırsa diğer binalara kablo nasıl iletiliyor?

Genelde saha kutularında fazladan pay bırakılıyor. Kablo yetmezse oraya ek atıyorlar mesafeye bağlı olarak.

24 saattir internetim yok!

Geri
Yukarı