TurkNet GigaFiber Bursa bağlarbaşı'na zaman gelir?

Darkest Knight

Femtopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i3 10100
Xfx amd rx 550
ddr4 8gb ram
h410m anakart
Meslek
Bilişim Teknolojileri
TurkNet'in Bursa'ya ilk GigaFiber'i çarşamba mahallesine atılmış yaklaşık 3 tane GigaFiber istiyorum talebinde bulundum milleti ikna etmek çok zor hele ki bağlarbaşına. Yakınlarda oturan varsa yardımcı olabilir mi?

TurkNet'in Bursa'ya ilk GigaFiber'i çarşamba mahallesine atılmış yaklaşık 3 tane GigaFiber istiyorum talebinde bulundum milleti ikna etmek çok zor hele ki bağlarbaşına. Yakınlarda oturan varsa yardımcı olabilir mi?
Merhaba, talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır 😇

Teşekkürler 🥰. Kutular Cumartesi günü takıldı. Tahmini kaç güne sistem aktif oluyor acaba?
Kutulama süreci mahalle genelinde her bina için sırası ile yapılıyor. Kutular takıldıktan sonra aktivasyon verilir. Mahallenin durumuna göre süre değişikliği olabiliyor ancak kutulama tamamen bitince 24 saat içinde aktivasyon verilir.

Kutulama süreci mahalle genelinde her bina için sırası ile yapılıyor. Kutular takıldıktan sonra aktivasyon verilir. Mahallenin durumuna göre süre değişikliği olabiliyor ancak kutulama tamamen bitince 24 saat içinde aktivasyon verilir.
Teşekkürler. Beklemedeyiz! 😎

An itibari ile sistem aktif oldu dostum. Başvurabilirsin. Turknet'e bolca teşekkürler.

Son düzenleme:
Akşamdan sabaha kadar jitter ve latency spikeları yüzünden nefes alabilirse keyifle kullanır inşallah :) Recep Baltaş hocamızın vlog yayınladığı İntizam Mahallesinde oturuyorum 9 aydır düzeltilemedi bu sorun. Dün tekrar destek kaydı oluşturdum artık illallah dedirtti.

Akşamdan sabaha kadar jitter ve latency spikeları yüzünden nefes alabilirse keyifle kullanır inşallah :) Recep Baltaş hocamızın vlog yayınladığı İntizam Mahallesinde oturuyorum 9 aydır düzeltilemedi bu sorun. Dün tekrar destek kaydı oluşturdum artık illallah dedirtti.
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim🙏

Geri
Yukarı