TurkNet GigaFiber Bursa bağlarbaşı'na zaman gelir?

Akşamdan sabaha kadar jitter ve latency spikeları yüzünden nefes alabilirse keyifle kullanır inşallah :) Recep Baltaş hocamızın vlog yayınladığı İntizam Mahallesinde oturuyorum 9 aydır düzeltilemedi bu sorun. Dün tekrar destek kaydı oluşturdum artık illallah dedirtti.

Dostum şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, akıyor. Sana da geçmiş olsun umarım en yakın zamanda düzeltilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, akıyor. Sana da geçmiş olsun umarım en yakın zamanda düzeltilir.

TurkNet'in yurt dışı cikislarindaki fiber hatta meydana gelen arizadan dolayi 2 haftadir araliksiz bu sorun yaşaniyordu. Bir tek ben degil tum kullanicilar yasiyordu. Foruma bile konu acilarak sorunun takibi icin sabitlendi. Ha TurkNet bir tek sana ozel yurt dışı icin cikisi hat tanimlayip forwarding yaptiysa onu bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet'in yurt dışı cikislarindaki fiber hatta meydana gelen arizadan dolayi 2 haftadir araliksiz bu sorun yaşaniyordu. Bir tek ben degil tum kullanicilar yasiyordu. Foruma bile konu acilarak sorunun takibi icin sabitlendi. Ha TurkNet bir tek sana ozel yurt dışı icin cikisi hat tanimlayip forwarding yaptiysa onu bilemem.
Mahallemizde çoğu insan kullanıyor. Konuştuğum arkadaşlarım da bir sıkıntı olmadığını söyledi. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

Geri
Yukarı