Steam TurkNet GigaFiber ile 100 Mbit indirme hızı

furkansavasci

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ne ayar yaparsam yapayım 100Mbps olarak sınırlıyor. Sebebi nedir?

İnternetim 1000Mbps. GigaFiber mevcut.

346346.JPG

İşaretlediğim yer de bu şekilde 1000 görüyormusunuz ?

Merhaba bu menüye ulaşamadım bulamadım daha doğrusu nasıl ulaşabilirim ağ kısımında böyle bir yer yok maalesef. Fakat Epic Games gibi uygulamalarda sorun olmuyor.

Eki Görüntüle 2098227
İşaretlediğim yer de bu şekilde 1000 görüyor musunuz?

Evet 1000 olarka gözüküyor şimdi buldum.
Merhaba bu menüye ulaşamadım bulamadım daha doğrusu nasıl ulaşabilirim ağ kısımında böyle bir yer yok maalesef. Fakat Epic Games gibi uygulamalarda sorun olmuyor.

Evet 1000 olarka gözüküyor şimdi buldum.
O zaman internetinizle alakalı bir sıkıntı yok, Steam ayarlarına gidip “İndirmeler” sekmesini açtıktan sonra indirme bölgesini değiştirin, yine “Ayarlar” ve İndirmeler penceresinde “İndirme Kısıtlamaları” başlığında yer alan “Bant genişliğini sınırla” kutucuğundaki “Onay” işaretini kaldırın. Tekrar deneyin. Steamde bazen indirme hızında böyle sorunlar olabiliyor.

Steam bant genişliğini otomatik olarak kısıtlıyor. Yapabileceğiniz bir şey yok maalesef.

Fakat bazı oyunlar ve uygulamada veriyor bu bant genişliğini anlayamadım.

O zaman internetinizle alakalı bir sıkıntı yok, Steam ayarlarına gidip “indirmeler” sekmesini açtıktan sonra indirme bölgesini değiştirin, yine “ayarlar” ve indirmeler penceresinde “indirme kısıtlamaları” başlığında yer alan “bant genişliğini sınırla” kutucuğundaki “onay” işaretini kaldırın. Tekrar deneyin. Steam'de bazen indirme hızında böyle sorunlar olabiliyor.

Dediklerinizi uygulayıp döneceğim tekradan.

Şu an konumu İzmir olarak değiştirdim 300Mbit'e çıktı mesela doğrudur ama Epic Games veya EA da bunlar olmuyor anlamış değilim iyice soğudum Steam'dan.

Yeni konular

Geri
Yukarı