TurkNet GigaFiber İnternet Kesintisi

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
Selam,

Bursa'da Osmangazi ilçesinin Dikkaldırım mahallesinde oturuyorum. 18 Şubat gününden beridir de GigaFiber kullanıyorum. Her zaman olmamakla beraber son 2 gündür internette ara ara kopmalar yaşanıyor. Sebebi nedir öğrenebilir miyim?

Selam,

Bursa'da osmangazi ilçesinin dikkaldırım mahallesinde oturuyorum. 18 şubat gününden beridir de GigaFiber kullanıyorum. Her zaman olmamakla beraber son 2 gündür internette ara ara kopmalar yaşanıyor. Sebebi nedir öğrenebilir miyim?

Bende bir dönem GigaFiber kullandım ve size yaşadıklarımı anlatayım.
GigaFiber'im gayet sorunsuz bir şekilde bağlandı ilk 3 ay sorunsuz kullandım 940-940 1 ms ping hız ve ping alıyordum sonrasında 4. aya geldik ve hızım 840-940 1 ms olarak değişti bunun üzerine kayıt açtım ve hiçbir çözüm üretemediler robot gibi aynı cevabı verip durdular bu bu şekilde 2 ay boyunca gitti sonrasında sonrasında hızım 300 Mbps'yi geçmez oldu upload desen 500'ü geçmiyor ping fiberden alakasız ADSL gibi sonrasında 840 Mbps alırken açtığım kayıta yazdım ve robot cevaplarını aşıp bizden kaynaklı sorun yok demeye başladılar ve ekip gönderdiler ekip geldi gelmesine ama hiçbir şey yapmadılar çünkü ben zaten yapacakları her şeyi yapmıştım şimdi kapasite yetersizliği diyebilirsiniz ama yeni kapasite arttırımı yapılmıştı o zaman ve bu sorunu şu an aktif TurkNet abonesi olan kuzenimde benimle aynı zamanlamalarla yaşadı yani kısaca TurkNet GigaFiber %50 balon çok çok şanslıysanız sorun yaşamazsınız ben illallah ettim TurkNet'ten ve VDSL'e geçtim çok daha stabil çok daha iyi bir hizmet aldım TurkNet'in artık Türk Telekom'dan farkı kalmadı fiyat zaten apaçık belli fiyatını hak etmeyen bir hizmet sunuyorlar ve haladaha inatla tek fiyat politikası uyguluyorlar Allah akıl fikir versin ne diyeyim daha...

Selam,

Bursa'da Osmangazi ilçesinin Dikkaldırım mahallesinde oturuyorum. 18 Şubat gününden beridir de GigaFiber kullanıyorum. Her zaman olmamakla beraber son 2 gündür internette ara ara kopmalar yaşanıyor. Sebebi nedir öğrenebilir miyim?
Merhaba, online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Selam,

Ben de osmangazi altıparmaktayım. Kaç gündür bende de gidip duruyor, şu an yine gitti. Böyle türknet olmaz olsun. İnternet 250 tl lira para verip hizmet alamıyoruz. Vdsl e geçeceğim yüksek olasılık.

Ben de osmangazi altıparmaktayım. Kaç gündür bende de gidip duruyor, şu an yine gitti. Böyle türknet olmaz olsun. İnternet 250 tl lira para verip hizmet alamıyoruz. Vdsl e geçeceğim yüksek olasılık.
Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili açılan destek kaydınız varsa numarasını paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı