TurkNet internet kesintisi

ustumegelme

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 saatten fazladır internetim yok. Modemi açıp kapadım bütün ışıklar yanıyor ama hala gelmedi hiçbir yere bağlanmıyor. Twitter'dan sordum ama genel bir sorun yaşamıyoruz diyorlar ama bence genel bir sorun var. Sizde durumlar nasıl acaba TurkNet kullanan arkadaşlar?
Artık çok canımı sıkmaya başladı bu durumlar ucuz kullanacağız diye çektiğimiz sıkıntılardan bıktım en lazım olan zamanda internet yok.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, 2 saatten fazladır internetim yok. Modemi açıp kapadım bütün ışıklar yanıyor ama hala gelmedi hiçbir yere bağlanmıyor. Twitter'dan sordum ama genel bir sorun yaşamıyoruz diyorlar ama bence genel bir sorun var bence. Sizde durumlar nasıl acaba TurkNet kullanan arkadaşlar?
Artık çok canımı sıkmaya başladı bu durumlar ucuz kullanacağız diye çektiğimiz sıkıntılardan bıktım en lazım olan zamanda internet yok.

Geçen bende gitmişti gelir diye oralı olmadım. 1 gün sonra şikayetim üzerine geldi. Online işlemlerden sorun bildir 1 2 saat içinde dönüş olacaktır.

Arkadaşlar, 2 saatten fazladır internetim yok. Modemi açıp kapadım bütün ışıklar yanıyor ama hala gelmedi hiçbir yere bağlanmıyor. Twitter'dan sordum ama genel bir sorun yaşamıyoruz diyorlar ama bence genel bir sorun var bence. Sizde durumlar nasıl acaba TurkNet kullanan arkadaşlar?

Bende sorun falan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı