TurkNet GigaFiber Kağıthane Bölgesine Gelecek mi?

Gürsel Mahallesi ile Sultan Selim Mahallesi arasında Beşiktaş Sahil ile Mecidiyeköy Merkez arası kadar mesafe var yorum yazarken ya "Konuyu dikkatli okuyun" ya da "İstanbul Haritasına iyi bakın"
Konuyu incelemeden cevap vermeyin. Ön yargılarınızdan kurtulun.
1646595134231.png

Konulara bakmadan da konu açmayın.

Konuyu incelemeden cevap vermeyin. Ön yargılarınızdan kurtulun.
Eki Görüntüle 1324604
Konulara bakmadan da konu açmayın.

TurkNet destek ekipleri bunu Gürsel mahallesi için söylemiş ve ben Kağıthane'nin diğer ucu olan Sultan Selim mahallesini hakkında bilgi istiyorum. Çünkü biliyorum ki çalışmalar mahalle mahalle farklılıklar gösteriyor arkadaşım bir mahallede 3 bina yanındaki ev başka bir mahallede görünüyor. Birinde fiber var iken diğerinde yok o yüzden daha fazla kendinizi yormayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kağıthane bölgesi planlar arasında yer alıyor ne demek acaba? Anlamıyorsanız ben bir şey diyemem, iyi forumlar.

Kağıthane bölgesi planlar arasında yer alıyor ne demek acaba? Anlamıyorsanız ben bir şey diyemem, iyi forumlar.
Kağıthane bölgesi planlar arasında yer alıyor kelimesinde Sultan Selim Mahallesinin çalışmalar dahilinde olup olmadığı yazıyor mu peki ? Destek ekibi Gürsel Mahallesi için listede bulunmamaktadır demiş siz neye göre Sultan Selim Mahahllesini planlama içinde buldunuz acaba ?

Kağıthane bölgesi planlar arasında yer alıyor kelimesinde sultan selim mahallesinin çalışmalar dahilinde olup olmadığı yazıyor mu peki? Destek ekibi gürsel mahallesi için listede bulunmamaktadır demiş siz neye göre sultan selim mahahllesini planlama içinde buldunuz acaba?

Size kimse insanlara agresifçe konuşma hakkı vermiyor. Çok merak ediyor iseniz TurkNet müşteri hizmetleri: 0850 288 80 80.

Dostum onun mahallesi plan içindemi öğrenmek istiyor.

Onu geçtim artık ben arkadaşın tavrına ayar oldum. İnsan gibi cevap vermek yerine agresifçe bir şeyleri üsteliyor.

Daha da buraya bir şey yazmayacağım iyi geceler herkese.

@BitikBirİnsanEvladı arkadaşım lütfen yorumlarımızı oku ve kimin agresif davrandığına sen karar ver ve arkadaşa da söyle en üste Turknet destek ekiplerini etiketledim ve "onlardan" cevap bekliyorum kimse sana konu başlığına göre konuşma hakkı vermedi "Anlama kıtlığın" yoksa içeriğe bak ona göre yorum yaz.
Size kimse insanlara agresifçe konuşma hakkı vermiyor. Çok merak ediyor iseniz TurkNet müşteri hizmetleri: 0850 288 80 80.

Onu geçtim artık ben arkadaşın tavrına ayar oldum. İnsan gibi cevap vermek yerine agresifçe bir şeyleri üsteliyor.

Daha da buraya bir şey yazmayacağım iyi geceler herkese.
"Ben konu başlığına göre cevap verdim" (Haksız olduğunu kabul etmiş)

"Size kimse insanlara agresifçe konuşma hakkı vermiyor" (Konuyu kapatmaya çalışıp beni haksız durumuna düşürmeye çalışmış)

"Size kimse insanlara agresifçe konuşma hakkı vermiyor" (dan sonra da konuyu bambaşka yerlere çekmeye çalışıp bana hakaretler ile kendini tatmin etmeye çalışmış)

Bir insanı "hakaret etmeden" konuşarak bu kadar aciz duruma düşürmek çok büyük şey...

Geri
Yukarı