TurkNet GigaFiber süreci ne zaman bitecek?

Merhaba, çalışmalar mahalle genelinde yapıldığı için her sokaktaki binalarda kutulama süreci tamamlandıktan sonra aktivasyon verilecektir. Ara ara sorgu sayfasından kontrol etmenizi rica ederim.
45.000 kişinin yaşadığı bol sokaklı bir mahalle bilgisi ve forumdaki geçmiş konuların ışığında ara ara kontrol etmeme gerek yok anlaşılan. Çünkü konuyu açtıktan sonra eski mesajlara baktığımda 8-9 ay bu süreçte bekleyen olmuş. Aynı zamanda karşı binasında gigafiber olup da 2 yıl bekleyen de var. Şans gibi bir şey herhalde, belki bir sabah tatlı bir şirin olarak aydınlanırız :)

45.000 kişinin yaşadığı bol sokaklı bir mahalle bilgisi ve forumdaki geçmiş konuların ışığında ara ara kontrol etmeme gerek yok anlaşılan. Çünkü konuyu açtıktan sonra eski mesajlara baktığımda 8-9 ay bu süreçte bekleyen olmuş. Aynı zamanda karşı binasında gigafiber olup da 2 yıl bekleyen de var. Şans gibi bir şey herhalde, belki bir sabah tatlı bir şirin olarak aydınlanırız :)
Sizi anlıyorum ancak GigaFiber aktivasyonu için net tarif maalesef iletememekteyim.

@TurkNet Destek Ayşegül merhabalar bizimde binamıza türknet kutusu geldi 1000mbps ama ne zaman aktif olur bilmiyoruz bir bilgi verilmedi yardımcı olurmusunuz adres bağcılar merkez mah. 704.sk no.4 gürler apartman
Merhaba, sizin için 69372128 numaralı destek kaydınızı oluşturarak proje ekibimize ilettim. İlerleyen günlerde buradan tekrar yazar mısınız? Kontrol ederek size bilgi vereceğim.

@TurkNet Destek Ayşegül Bizim de 6-8 hafta uyarısı bitti şimdi harika, GigaFiber bölgesindesiniz yazıyor ama hala 100 mbps gösteriyor. Geçen haftalarda bir ara bu gigafiber bölgesindesiniz yazısı da kaybolmuştu şimdi geldi ama nedir durum bilemiyorum ve müşteri hizmetlerini aradığımda asla müşteri temsilcisi ile görüşemiyorum. Bizim sürecimiz hakkında da bilgi verebilir misiniz? Kutu vs her şey var konuda yazdığım gibi

@TurkNet Destek Ayşegül Bizim de 6-8 hafta uyarısı bitti şimdi harika, GigaFiber bölgesindesiniz yazıyor ama hala 100 mbps gösteriyor. Geçen haftalarda bir ara bu gigafiber bölgesindesiniz yazısı da kaybolmuştu şimdi geldi ama nedir durum bilemiyorum ve müşteri hizmetlerini aradığımda asla müşteri temsilcisi ile görüşemiyorum. Bizim sürecimiz hakkında da bilgi verebilir misiniz? Kutu vs her şey var konuda yazdığım gibi
Merhaba, binanıza kutu takıldı mı?

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    19,1 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı