TurkNet GigaFiber taahhüt cayma bedelini ödüyor mu?

Forse

Hectopat
Makaleler
2
Altyapım GigaFiber destekliyor ve 1000 Mbps'ye kadar alabiliyorum. CDN ve peering teknolojisi de varmış. 1000TL'ye kadar cayma bedelini nasıl veriyorlar onu merak ettim? Direkt onlar mı karşılıyor yoksa, aydan aya faturama mı yansıtıyorlar? Ücretsiz modem ve ücretsiz kurulum. Hat değerlerim iyi yüksek hız alabilirim. Kullanmak istiyorum ancak. Bu taahhütten kurtulamadım. Ödüyorlarsa geçmeyi düşünüyorum.
1654951554976.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapım GigaFiber destekliyor ve 1000 Mbps'ye kadar alabiliyorum. CDN ve peering teknolojisi de varmış. 1000TL'ye kadar cayma bedelini nasıl veriyorlar onu merak ettim? Direkt onlar mı karşılıyor yoksa, aydan aya faturama mı yansıtıyorlar? Ücretsiz modem ve ücretsiz kurulum. Hat değerlerim iyi yüksek hız alabilirim. Kullanmak istiyorum ancak. Bu taahhütten kurtulamadım. Ödüyorlarsa geçmeyi düşünüyorum.
Eki Görüntüle 1416181
Gigafiber destekliyor. Cayma bedeli için de cayma bedeli olan faturanızı türknete gönderiyorsunuz. Onlar 1000 tlyi taksitlere bölüp faturanızdan düşüyor

Eki Görüntüle 1416181
Merhaba, cayma bedelinizin 1000 TL' sine kadar TurkNet' ten alacağınız hizmette 12 ay boyunca indirim tanımlaması yaparak cayma bedelinizi üstleniyoruz.

Geri
Yukarı