TurkNet Gigafiber Tuzla'ya gelecek mi?

YuruyenUcak

Decapat
Merhaba. İstanbul Tuzla Tepeören'de Türk Telekom VDSL altyapısı üzerinden TurkNet internet hizmeti alıyoruz. Son fiyat değişikliğinden sonra farklı operatörleri araştırmaya başladık. Sosyal'de 20 Hafta Sonra TurkNet GigaFiber Geliyor konusunu görünce dün Gigafiber İstiyorum sayfasına adresimizi girdim. Aynı mesaj çıktı.

Screenshot 2022-07-25 at 01-14-41 GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet (2).png

Ancak bugün kaldırılmış. Bölgede planlama yoksa başka bir operatöre geçmeyi planlanıyoruz.

Screenshot 2022-07-25 at 16-53-06 GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet (2).png

@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. İstanbul Tuzla Tepeören'de Türk Telekom VDSL altyapısı üzerinden TurkNet internet hizmeti alıyoruz. Son fiyat değişikliğinden sonra farklı operatörleri araştırmaya başladık. Sosyal'de 20 Hafta Sonra TurkNet GigaFiber Geliyor konusunu görünce dün Gigafiber İstiyorum sayfasına adresimizi girdim. Aynı mesaj çıktı.

Eki Görüntüle 1463502

Ancak bugün kaldırılmış. Bölgede planlama yoksa başka bir operatöre geçmeyi planlanıyoruz.

Eki Görüntüle 1463510

@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için liste bilgisi veremiyoruz. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 😇

Geri
Yukarı