TurkNet GigaFiber'de indirme hızı normal mi?

EmreYildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugün TurkNet servis ekibi geldi ve interneti kısa sürede kurup gittiler. Altyapı GigaFiber destekliyor. Sizce indirme hızı nasıldır? Valorant'ı da 5-6 dakikada indirdim toplam boyutu 23 GB.

IMG_20220412_221121.jpg

IMG_20220412_223121.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'ten ve Riot Launcher'dan oyunları hızlı indirdim fakat tarayıcıdan bir şey indiriyorken yavaş indiriyor...
Internet Download Manager ile indirmelerinizi yapmaya başlayın. Farkı göreceksiniz. Bazen sunucular kaynaklı kısıtlama olduğu gibi chromium tabanlı tarayıcılarda hız sınırı olabiliyor. Sanki flags menüsünde bir iki deneysel özelliği değiştirince eskiye nazaran daha hızlı indirmeler yapabiliyordu ama emin değilim.

Umarım herkese bir gün nasip olur GİGAFİBER. Ben normal TT fibere kavuşacağım için seviniyorum bir de. Çok şanslısınız.

Internet Download Manager ile indirmelerinizi yapmaya başlayın. Farkı göreceksiniz. Bazen sunucular kaynaklı kısıtlama olduğu gibi Chromium tabanlı tarayıcılarda hız sınırı olabiliyor. Sanki flags menüsünde bir iki deneysel özelliği değiştirince eskiye nazaran daha hızlı indirmeler yapabiliyordu ama emin değilim.

Umarım herkese bir gün nasip olur GigaFiber. Ben normal TT fibere kavuşacağım için seviniyorum bir de. Çok şanslısınız.

Aynı sorunun tam tersi bende var nasıl çözebilirim aynı hızları alıyoruz hemen hemen?

Geri
Yukarı