TurkNet GigaFiber'e geçilir mi?

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler ve mutlu bayramlar. Şuanda Türk Telekom 24 Mbps'lik tarifeyi kullanıyorum. Yakın bir zamanda mahallemize altyapı geldi ve şuan testlerde 1000 Mbps gözüküyor. Bayramda sonra geçmeyi düşünüyorum fakat her ne kadar iyi yorumlar olsa da kullananlar tarafından yapılan olumsuz yorumlar da var. Bu yüzden de insan biraz işkilleniyor. Sizce geçmeyi önerir misiniz? Kullanan kişiler deneyimlerini belirtirlerse çok sevinirim.

Herkese iyi günler ve mutlu bayramlar. Şu anda Türk Telekom 24 Mbps'lik tarifeyi kullanıyorum. Yakın bir zamanda mahallemize altyapı geldi ve şu an testlerde 1000 Mbps gözüküyor. Bayramda sonra geçmeyi düşünüyorum fakat her ne kadar iyi yorumlar olsa da kullananlar tarafından yapılan olumsuz yorumlar da var. Bu yüzden de insan biraz işkilleniyor. Sizce geçmeyi önerir misiniz? Kullanan kişiler deneyimlerini belirtirlerse çok sevinirim.

Ben GigaFiber kullanmıyorum ama kesinlikle geçin yani arada inanılmaz bir hız farkı var TurkNet iyidir.

Buradan sorguladığımda GigaFiber hakkında bir bilgi göremiyorum ya. Sadece 100 Mbps desteklediğini söylüyor sanırım GigaFiber yok.
Hocam GigaFiber olduğu zaman altyapı testinde 1000 Mbps olarak çıkması lazım. Sizde normal fiber var o zaman.

Geçmenizi şidetle tavsiye ederim hiçbir kesinti donma vb şeyler yaşamadım, ping konusunda ise CS:GO 38-37 ms Valorant 3 ms LoL'de de bu kadar.

1651577300961.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı