TurkNet GigaFiber'e geçiş yapmak

iPanzeR

Decapat
Daha fazla  
TurkNet GigaFiber istiyorum fakat binamda altyapı var mı bilmiyorum. Türk Telekom altyapısı var yani TurkNet'e geçiş yapabilirim ama GigaFiber nasıl ona nasıl geçiş yapabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

TurkNet GigaFiber istiyorum fakat binamda altyapı var mı bilmiyorum. Türk Telekom altyapısı var yani TurkNet'e geçiş yapabilirim ama GigaFiber nasıl ona nasıl geçiş yapabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

TurkNet sitesinden altyapı sorgulayıp SS atin.

Üç hafta kadar oldu bizim binaya Türk Telekom tarafından fiber kutusu konuldu, kablolama bitti. Bu kutu üzerinden mi GigaFiber kullanılıyor bilmiyorum ama bende de gözükmüyor GigaFiber. Şu an hala 100Mbps paket gösteriyor sorgulama.

Şimdi şöyle arkadaşlar, -ben de yeni ogrendim bunu- TurkNet 1000 Mbps'yi kendi altyapisindan veriyor. Türk Telekom altyapısı ile kullanamazsınız. Altyapinizi sorgulatmak için TurkNet'in sitesini kullanmayın. Comnet'ten sorgulatin eğer FTTH ise Türk Telekom altyapısı ile 1000 Mbps'ye kadar hız alırsınız ama fiyatlar tuzlu. Bu altyapıdan şu anlık en uygun Comnet veriyor ondan sonra Türk Telekom o da aylık 500 TL'yi geçiyor.

Apartmaninizda TT altyapısı varsa ve komşularınız Turkcell, TurkNet vs. kullanıyorsa muhtemelen VDSL bağlantı kullanıyorlardır.

Merhaba, https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz 🌸 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı