Çözüldü TurkNet her ay farklı ücretlendirme yapıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Epicfeno

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, mevcut sağlayıcımla taahhüdüm bitince TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ancak bir endişem var. Taahhüt olmadığı için faturaya zam yapabilir istediği gibi ve bu sözleşmede de yazıyor diye öğrendim. Siz TurkNet kullanıcılarına sormak istediğim, kullandığınız günden beri, söz verildiği gibi her ay sabit fiyat mı ödüyorsunuz? (belli aralıklarla zam gelmesini normal karşılarım sadece merak ettiğim her ay farklı ücretlendirme oluyor mu).

Çözüm
Merhaba arkadaşlar, mevcut sağlayıcımla taahhüdüm bitince TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ancak bir endişem var. Taahhüt olmadığı için faturaya zam yapabilir istediği gibi ve bu sözleşmede de yazıyor diye öğrendim. Siz TurkNet kullanıcılarına sormak istediğim, kullandığınız günden beri, söz verildiği gibi her ay sabit fiyat mı ödüyorsunuz? (belli aralıklarla zam gelmesini normal karşılarım sadece merak ettiğim her ay farklı ücretlendirme oluyor mu).
Merhabalar, altyapınızın desteklediği maksimum hızı 99,90 TL’den ücretlendiriyoruz. Sürpriz fatura yok. Fiyat güncellemesi söz konusu olursa bunu kullanıcılarımıza önceden bildiriyoruz.
Her ay farklı fiyat geldiği olmuyor ancak zam geldiği an direkt yansıtılıyor faturana. Onun dışında şu aralar çok olmasa bile eskiden fazlaca deneysel davranırdı şu anda çok yapmıyor onu.

5 yıldır kullanıyorum genellikle seneden seneye zam yapıyorlar o da 5-10TL oldu hep. Hatırladığım kadarıyla böyleydi. Zaten zam olacağı zaman ya mesaj geliyor ya da arıyorlar. Pata küte gerçekleşen bir olay değil. 2 yıl da zamsız kullandım hatırladığım kadarıyla. Şu an 100TL olması lazım, olsa olsa 120TL olur en fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, altyapınızın desteklediği maksimum hızı 99,90 TL’den ücretlendiriyoruz. Sürpriz fatura yok. Fiyat güncellemesi söz konusu olursa bunu kullanıcılarımıza önceden bildiriyoruz.

Çözüm

Geri
Yukarı