TurkNet hız değerleri normal mi?

Hocam umarım hızlı bir şekilde gelir bizim mahallede yerin altında ki kablo bozuldu 3 yıl önce hala yapacaklar sözde her arıza kaydı bıraktığımda bakım çalışmamız var deyip geçiştiriyorlar. Geçenlerde TurkNet aradı beni işte belediyeden izin alınıyor da bir ton hikaye anlatıyor neden yavaş olduğuna dair 3 yıldır izin alamıyorlar herhalde :D

Bizim internette değişmeyince şahsen ben çözümü Valorant'ta bırakmakta buldum. Sinir ve stresten başka bir şey olmuyordu.

1000/1000 pakette bu değerler normal mi sizce download biraz düşük gibi destek kaydı açmalı mıyım?

Eki Görüntüle 1546169
Bende de öyle download düşük upload ise neredeyse aynı pek takmıyorum yani, ayrıca Steam'den download yapmaya kalktığınızda hız banı atıyor bu yüzden yüksek hızda indiremiyorsunuz saçma olarak bırak indireyim işte yüksek hızım var ama Steam işte. :D

Bizim internette değişmeyince şahsen ben çözümü Valorant'ta bırakmakta buldum. Sinir ve stresten başka bir şey olmuyordu.

Bende bıraktım gibi oldum. O kadar çok paket kaybı ve ping sorunu var ki dediğiniz gibi iyi ki çok chill bir adamım yılanlayarak bu eksiği kapatmaya çalışıyorum bir de işe gitmediğim günlerde sabahlayıp geceleri hızlı internetle oynayayım diyorum gece bir smurfler çıkıyor oyunda vct turnuvalarına dönüyor her maç :D

Yeni konular

Geri
Yukarı