TurkNet ile Fiyat Artışı, GigaFiber ve Yeni Dijital Abonelik Hizmetini Konuştuk

Hiç faydalı bir video olmamış. Fakat görüşlerini sunan arkadaşlar hangi interneti kullanıyorlar? Söyleyin de biz de ona geçelim.

Şu an için GigaFiber alt yapısı olmayan için TurkNet hiç mantıklı değil. TT'den sonra en büyük firmaydı bence. Tekel kafasına gidip yapıştırdı zammı ve kendi ayağına sıktı. Bu zamdan sonra ben de çıkmayı karar vermiştim ve bugün itibariyle başka firmaya geçtim. 85 TL aylık, yıllık da 1020 TL kara geçtim.

59972e55e94918eb48773f9f24b0de4c.png

TT'den sonra en pahalı satan firma oldu. TT'nin her yer de çalışanı, mağazası, destek ekibi, kurulum yapan ekibi, müşteri hizmetleri vs. varken bu kadar fiyat biçmiş. TurkNet neyi var da bu kadar zam yaptı hala anlamış değilim. Arasan karşında muhatap adamı yok TurkNet'in. :D TT şu an TurkNet'ten gözüme daha hoş gelmeye başladı. :D

(Fotoğraf donanım haber forumdan alıntıdır. Hak geçmesin emek vermiş adam.)

Öncesinde yapılan zamda verilen söz tutulmadı. Bahane olarak port ücretlerinin artışı gösterilmiş olsa da zaten önceki zam yapıldığında port ücretlerinin artacağı haberleri vardı. Şirket olarak illaki daha detaylı bilgisi vardır.

Ancak bunların hiçbiri hakkında bir soru sormamak Technopat'a yakışmadı. Röportaj değil tanıtım içeriği bu.

Vallahi ben 200'e 500 Mbps almaya başladım.
Kafam rahat 140 TL kalsaydı TurkNet ile devam ederdim yoluma.
Müşteri hizmetleri bakımından Avrupa'i tarzda Türkiye'nin tek internet sağlıyıcısı.
Çıkarken siz fatura ödemeyin biz kullanmadığınız günleri düşünceğiz öyle ödersiniz demişlerdi.
Sözlerinde durdular, TT'den TurkNet'e geçerken TT'ye zorla fazladan 2-3 fatura ödemiştim. (Klasik TT)
Umarım evime 1000 Mbps'lik hat getirirsiniz ve sizinle tekrar çalışırız.
Şimdilik bu fiyatlarla güle güle TurkNet.

Yeni konular

Geri
Yukarı