TurkNet internet hızı 120 Mbps değerine sabitlenmiş mi?

Hocam sorununuzu tam anlayamadım ama altyapınız en fazla 124 Mbps desteklediği için o hızı alıyorsunuzdur, o tek tek düşmesine bakmayın sunucudan dosya indirirken hesaplama yaptığı için öyle gözüküyordur. Şahsen ben TurkNet özgür iletişim fiber kullanıcısıyım attığınız videodaki olayın aynısını yaşıyorum ve aşağı yukarı 130 Mbps hız çıkıyor. TurkNet'in bana verdiği söz 100 Mbps iken ben 125-130 Mbps hız alıyorum.
Merak ettiğim buydu hocam teşekkür ederim.
Hocam gigafiberse alabilir lakin Türk Telekom fiberde Max 100Mbps hız sunabiliyor. Öyle bir durum söz konusu olmaması lazım.
2 sokak arka da aynı altyapıdır diye tahmin ediyorum bi sokağa gigafiber bir sokağa fiber bağlamamışlardır heralde.

Arkadaşlar TurkNet kullanıyorum sanki hızım sabitlenmiş gibi tek tek düşüyor 120 Mbps kadar, sizce de öyle mi? Modem arayüzünü kurcaladım ama pek bir şey anlamadım.

Merhabalar,

Altyapınızın desteklediği maksimum hızı sizlere sunuyoruz. Paylaştığınız değerler gayet güzel görünüyor. Bir problem yaşarsanız bunu lütfen bizimle paylaşın. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı