TurkNet internet kurulumunu kendim yapabilir miyim?

Mucahitt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün TurkNet aboneliğimi yaptım. 2-7 iş günü içerisinde kurulum gerçekleştirileceğini ve 75 TL ücreti olduğunu söylediler. Tamam dedim. Bugün aklıma takıldı kurulum denen şey sadece modem bağlantılarından mı ibaret yoksa ankastreden eve kadar yeni bir kablo mu çekecekler? Daha önce halihazırda internetim vardı çünkü, Türk Telekom'un çektiği kablo duruyor. Eğer olay sadece modem kurulumundan ibaretse arayıp kurulumunu kendim yapmak istediğimi bildirsem ücreti düşerler mi yoksa zorunlu bir ücret mi bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk telekom ile aynı hattı paylaşmıyorsa muhtemelen apartmanın içindeki panodan kablo bağlayacak olabilirler eğer aynı kabloysa bilmiyorum.

Santraldan ankastreye bağlantının yapılması lazım önce. Sanırım interneti iptal edince bu tür bağlantıları kesiyorlardı. Ücreti kesmezler ama kendiniz daha hızlı olsun diye bağlayabilirsiniz.

Santraldan ankastreye bağlantının yapılması lazım önce. Sanırım interneti iptal edince bu tür bağlantıları kesiyorlardı. Ücreti kesmezler ama kendiniz daha hızlı olsun diye bağlayabilirsiniz.
Bir iki kişi daha önce internet bağlatmışsan sadece modem kurulumunu yapman yeterli falan demişti ama emin olamadım.

Biz önceki interneti iptal edip yeniden bağladığımızda ankastre bağlantısını kesmişlerdi muhtemelen 75TL verdiğinize göre siz de iptal edip bağlamışsınızdır ama yine de kontrol edebilirsiniz.

Biz önceki interneti iptal edip yeniden bağladığımızda ankastre bağlantısını kesmişlerdi muhtemelen 75TL verdiğinize göre siz de iptal edip bağlamışsınızdır ama yine de kontrol edebilirsiniz.
Evet iptal edip yeni abonelik oluşturdum. Büyük ihtimal bende de aynı şekilde olur. Teşekkür ederim yardımınız için.

Geri
Yukarı