TurkNet interneti ev telefonsuz kullanılır mı?

Arda Bülbül

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 gün önce TurkNet internet bağlattım evime ve evimde herhangi bir sabit telefon yok. İlk olarak internet hattını tanımladılar ve gayet güzel kullanabildim fakat dün internet sitesine baktığımda ev telefon hattının tanımlanmış olduğunu gördüm ve modemde internet ışığı yanmamaya başladı. Telefonsuz kullanma gibi bir şansım var mıdır? İlla splitter ve ev telefonuna gerek var mı? Boşuna masraf yapmak istemiyorum teşekkürler.[emoji4]

Son düzenleyen: Moderatör:
3 aydır telefon bağlatmadan kullanıyorum. Hatta iki ayrı internetim var, bir opsiyon telefon zaten. Adamlar tahsis ederler, ister kullanırsın ister kullanmazsın. İnternet ışığı değil de DSL ışığı yanıyor mu? Sabit mi? İnternetinizde bir sorun varsa destek kaydı oluşturabilirsiniz.

Dsl ışığı yanmıyor 10 dk da bir yanıp yanıp sönüyor. Beni meraklandıran şey neden durduk yere kesildi internetim.

Dsl ışığı yanmıyor 10 dk da bir yanıp yanıp sönüyor. Beni meraklandıran şey neden durduk yere kesildi internetim.
Büyük ihtimalle ankastrede problem söz konusudur. Arıza kaydı aç ve DSL ışığının yanmadığını not düş. Telefon tanımlansada kullanmak zorunda değilsin. Splitter falan takmadın değil mi? Taktiysan sök ve öyle dene.

Büyük ihtimalle ankastrede problem söz konusudur. Arıza kaydı aç ve DSL ışığının yanmadığını not düş. Telefon tanımlansada kullanmak zorunda değilsin. Splitter falan takmadın değil mi? Taktiysan sök ve öyle dene.
Hayır splitter falan kullanmıyorum. Arıza kaydı açacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı