TurkNet kullanılır mı?

GigaFiber hizmeti varsa geç gitsin derim. GigaFiber hizmeti dışında da firma zamanında zam yapmayacağız sözünü de tutmadı. Verdiği sözü tutamayan firmanın ne kadar güvenilir olduğu da tartışılır. GigaFiber hizmetini beğenmezseniz de aboneliğinizi zaten sonlandırırsınız.

Türk Telekom altyapısında tercih edecekseniz etmeyin fiyat yüksek ve arkadaşların dedikleri gibi sözünde durmayan bir firma. Onun yerine önerebileceğim NetSpeed olur fiyat, hizmet ve ping değerleri iyi en önemlisi ise karşında kurumsal bir firma olduklarını hissettiriyorlar.

GigaFiber yoksa gerek yok.
Dâhâ geçenlerde "zam yapmayacağız" diyorlardı.
Hocam benim bir sorum olacaktı. Bulunduğum yerde TT fiber alt yapı var. Comnet 1000 Mbps vaat ediyor. O parayı veremem ama sonuçta 1000'lik hizmet alabiliyorum. TurkNet bu tarafta 100 üzeri bir hız verir mi acaba?

Hocam benim bir sorum olacaktı. Bulunduğum yerde TT fiber alt yapı var. Comnet 1000 Mbps vaat ediyor. O parayı veremem ama sonuçta 1000'lik hizmet alabiliyorum. TurkNet bu tarafta 100 üzeri bir hız verir mi acaba?
İsteseler verirler fakat şuanda böyle bir paketleri yok. Comnet biraz isim için başı çekti eğer dairenize kadar fiber varsa rahatlıkla alabilirsiniz..

İsteseler verirler fakat şuanda böyle bir paketleri yok. Comnet biraz isim için başı çekti eğer dairenize kadar fiber varsa rahatlıkla alabilirsiniz..
Daireme kadar fiber var hocam. Turknet tek fiyata verebildiğini verebiliyorsa ve Comnet 1000 Mbps vaat ediyorsa 100'ün üstüne çıkar diye düşünüyorum mantıken ama emin de olamıyorum. :D

Daireme kadar fiber var hocam. Turknet tek fiyata verebildiğini verebiliyorsa ve Comnet 1000 Mbps vaat ediyorsa 100'ün üstüne çıkar diye düşünüyorum mantıken ama emin de olamıyorum. :D
Dediğim gibi isteseler yapabilirler fakat şuanda sattıkları en yüksek paket 100 Mbps bunun alt yapıyla alakası yok firmanın tercihi.

Galiba 1.000 Mbps paketi sadece kendi altyapısinda veriyor TurkNet. İster TT, ister Comnet tercih et, sana kalmış.

Geri
Yukarı