TurkNet internette ani ping oluyor

yaazilim

Centipat
Daha fazla  
Modem: AirTies Air 5341.
İnternet sağlayıcı: Fixnet.
5-6 sene önce TurkNet kullanıyordum. Anneme telefon aldık o zaman. Ama ithalatçı garantiliydi Türkiye'de satılmıyordu. O telefon bağlanınca internet çöküyordu. Neyse sonra biz fixnete geçtik internet hızı düştü tabi artık daha çok belli oluyor. Valorant oynarken ping 11-13 arası sabitken o bağlanınca 1000 'in altına inmiyor. Arada bağlıyken sıkıntı olmuyor. Ama genelde öyle bu modemde QoS ile kısıtlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bir arkadaş yazmış burada ama benim bilgisayardan internet dağıtılmıyor özel ağ yazıyor. O yüzden onu beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz?
Diğer konu linki: Rehber: Airties Air Modemlerde Qos Trafik Hız Sınırlama.

Modem: AirTies Air 5341.
İnternet sağlayıcı: Fixnet.
5-6 sene önce TurkNet kullanıyordum. Anneme telefon aldık o zaman. Ama ithalatçı garantiliydi Türkiye'de satılmıyordu. O telefon bağlanınca internet çöküyordu. Neyse sonra biz fixnete geçtik internet hızı düştü tabii artık daha çok belli oluyor. Valorant oynarken ping 11-13 arası sabitken o bağlanınca 1000'in altına inmiyor. Arada bağlıyken sıkıntı olmuyor. Ama genelde öyle bu modemde QoS ile kısıtlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bir arkadaş yazmış burada ama benim bilgisayardan internet dağıtılmıyor özel ağ yazıyor. O yüzden onu beceremedim. Yardımcı olabilir misiniz?
Diğer konu linki: Rehber: Airties Air Modemlerde Qos Trafik Hız Sınırlama.

Başlık niye TurkNet.

Geri
Yukarı