TurkNet IPv6 beta aktif edildi

DSLAM kilidi FTTH altyapısıyla internet hizmeti alanları da kapsıyor mu hocam? Yanlış hatırlamıyorsam sizin de internetiniz FTTH fiberdi.

DSLAM kilidi FTTH altyapısıyla internet hizmeti alanları da kapsıyor mu hocam? Yanlış hatırlamıyorsam sizin de internetiniz FTTH fiberdi.

Benim altyapım FTTB hocam ve maalesef DSLAM kilidine takılabiliyor. Ben de takılmış durumdayım. FTTH konusunda herhangi bir bilgim yok ne yazık ki.

Dslam kilidini ben de kaldırttım. Bende upload sıkıntısı olmadı. Demek ki piyango sana vurmuş
IPv6 hakkında izlenimimi de aktarayım: IPv4 + IPv6 desteği olan site/sunuculara; IPv6 üzerinden daha fazla hop ile giderken ping değerleri aşağı yukarı aynı. Daha deneme aşamalarında olduğumuz için ufak tefek sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Statik IP kullanıyorken IPv6 çıkışları yüzünden dinamik IP tanımlanabiliyor.

Onaylasam bile daha onlar ADSL versin ben onaylarım adamlar ADSL'e sahip çıkamıyor.

Bende türknetliyim ama altyapı Türk Telekom fiber FFTH IPv6 geçebilir miyim?

Ben yıllardır Türk Net'teyim. Bir senedir çektiğimin haddi hesabı yok. 35 Mbps'i 10'un üzerinde veremiyorlar. Kaç kere kayıt açtırdım, aynı. Onu geçtim, kopmayan bir internet versinler. Başka ihsan istemez. IPv6 mı? Geçiniz, yıl bitmeden TTNET'e geçeceğim. En azından bir muhatap bulabiliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…