TurkNet IPv6'ya geçmememi tavsiye etti

MertTR12

Kilopat
Yer
Muğla/Bodrum
IPv6 geçişi yapmak için destek kaydı açmıştım beni aradılar çok sorunlu olduğunu GigaFiber'in 100 Mbps'lere kadar düşeceğini ve stabil olmayacağnı söylendi. Ben de o halde kullanmak istemiyorum dedim. Sizce hata mı yaptım, kullanmalı mıyım? Bir de kullanmak istemediğim zaman IPv6 kapatabilir miyim? Modem VMG3625-T50B.

Son düzenleyen: Moderatör:
IPv6 geçişi yapmak için destek kaydı açmıştım beni aradılar çok sorunlu olduğunu GigaFiber'in 100 Mbps'lere kadar düşeceğini ve stabil olmayacağnı söylendi. Ben de o halde kullanmak istemiyorum dedim. Sizce hata mı yaptım, kullanmalı mıyım? Bir de kullanmak istemediğim zaman IPv6 kapatabilir miyim? Modem VMG3625-T50b.

Hata yapmışsınız, GigaFiber'den dönülür mü hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
IPv6 geçişi yapmak için destek kaydı açmıştım beni aradılar çok sorunlu olduğunu GigaFiber'in 100 Mbps'lere kadar düşeceğini ve stabil olmayacağnı söylendi. Ben de o halde kullanmak istemiyorum dedim. Sizce hata mı yaptım, kullanmalı mıyım? Bir de kullanmak istemediğim zaman IPv6 kapatabilir miyim? Modem VMG3625-T50B.
Türkiye'de ipv6 tarafında düzgün bir çalışma olmaması sebebiyle dedikleri doğru. CGN havuzunda değilseniz istediğiniz ayarı yapabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı