TurkNet İstanbul/Avcılar internet kesintisi ne zaman düzelir?

gereksizBey

Hectopat
Öncelikle merhaba Gümüşpala Mahallesinde 2 gündür internet bağlantım yok. TT kaynaklı arıza yazıyor ama ne zaman giderileceği bilgisi sürekli değişiyor. Elinizde ne zaman düzeleceğine dair net bilgi varsa yardımcı olabilir misiniz? 2022 yılında İstanbul'da 2 gün internet kesilmesi artık ayıp niteliğinde.

@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba Gümüşpala Mahallesinde 2 gündür internet bağlantım yok. TT kaynaklı arıza yazıyor ama ne zaman giderileceği bilgisi sürekli değişiyor. Elinizde ne zaman düzeleceğine dair net bilgi varsa yardımcı olabilir misiniz? 2022 yılında İstanbul'da 2 gün internet kesilmesi artık ayıp niteliğinde.

@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku
Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏 Destek kaydı numaranızı benimle paylaşabilir misiniz?

56316577 sağolun.
Merhaba, yerleşik operatör saha ekiplerinden aldığımız bilgide sorunun gün içerisinde çözümleneceği bilgisi verilmiştir. Arıza çözüm sürecinin sürekli ertelenmesi üzerine ayrıca uzmanımıza bildirimde bulundum. Ekiplerden tekrar güncel bilgi aldığımızda sizinle iletişime geçerek bilgi vereceğiz 🙏

Geri
Yukarı