TurkNet kimlik yüklenmiyor!

Amogaçi

Hectopat
Kısaca özet: TTKOM'dan TürkNet'e geçiş aşamasındayız. Her şey yolunda ve şu an müşteri hizmetleriyle anlaştığımız üzere eski interet sağlayıcımın taahhüdü bitmeden bir gün önce TurkNet başvuru işlemleri tamamlanacak. Dün bir mail gelmiş ve başvuru işlemleri tamamlanmadan TurkNet online işlemlere kimlik fotokopisi yüklememi istiyorlar. Tamam diyorum, Turknet'in Online işlemler sitesine giriyorum fakat bütün siteyi kurcaladım girmediğim menü kalmadı. Sonuç olarak kimlik fotokopisini yükleyebileceğim herhangi bir menü veya seçenek yok. Nasıl yüklenecek bu kimlik?

Online işlemlerde başvuru aşamasını soracak olanlar varsa şu an bu ekranla karşılaşıyorum:

3. aşamadayız ve içerik şöyle;

Belge Kontrolünü Yapıyoruz​

Başvurunuzu talebinize istinaden bekletiyoruz.
Başvurunuzu talebinize istinaden beklemeye aldık. İstediğiniz tarihte başvurunuzu ilerletmek için sizinle iletişimde olmaya devam edeceğiz.
Aktivasyon süreciniz ile ilgili ayrıntılı bilgiye Bize ulaşın menüsünden ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kısaca özet: Ttkom'dan TurkNet'e geçiş aşamasındayız. Her şey yolunda ve şu an müşteri hizmetleriyle anlaştığımız üzere eski interet sağlayıcımın taahhüdü bitmeden bir gün önce TurkNet başvuru işlemleri tamamlanacak. Dün bir mail gelmiş ve başvuru işlemleri tamamlanmadan TurkNet Online işlemlere kimlik fotokopisi yüklememi istiyorlar. Tamam diyorum, TurkNet'in Online işlemler sitesine giriyorum fakat bütün siteyi kurcaladım girmediğim menü kalmadı. Sonuç olarak kimlik fotokopisini yükleyebileceğim herhangi bir menü veya seçenek yok. Nasıl yüklenecek bu kimlik?

Online işlemlerde başvuru aşamasını soracak olanlar varsa şu an bu ekranla karşılaşıyorum:

3. aşamadayız ve içerik şöyle;

belge kontrolünü yapıyoruz​

başvurunuzu talebinize istinaden bekletiyoruz.
Başvurunuzu talebinize istinaden beklemeye aldık. İstediğiniz tarihte başvurunuzu ilerletmek için sizinle iletişimde olmaya devam edeceğiz.
Aktivasyon süreciniz ile ilgili ayrıntılı bilgiye bize ulaşın menüsünden ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TurkNet mobil uygulamasından denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı