TurkNet kurulum süreci

İbrahim5433

Hectopat
Daha fazla  
Pazar günü yeni bir eve taşınacağım, ev sahibim TurkNet kullanıcısı, o da farklı bir eve taşınacağı için internetini iptal ettiriyor ya da nakil aldırıyor, aklıma takılan şey şu, eve taşındığım zaman TurkNet'e başvurursam sıfır'dan mı bir kurulum süreci gerçekleşir yani ekiplerin gelip gitmesi vb, yoksa zaten bir TurkNet altyapısı, kabloları vb hazır olduğu için sadece başvuru onayı sürecimi mi beklemem gerekir, bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Modem ınternet kabloları her şey tamamsa kurulumluk bir şey olmadıgından sadece basvuru yapmanız yeter.

Pazar günü yeni bir eve taşınacağım, ev sahibim TurkNet kullanıcısı, o da farklı bir eve taşınacağı için internetini iptal ettiriyor ya da nakil aldırıyor, aklıma takılan şey şu, eve taşındığım zaman TurkNet'e başvurursam sıfır'dan mı bir kurulum süreci gerçekleşir yani ekiplerin gelip gitmesi vb, yoksa zaten bir TurkNet altyapısı, kabloları vb hazır olduğu için sadece başvuru onayı sürecimi mi beklemem gerekir, bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Yine de arayıp sorarsanız daha garantı olur.

Modem ınternet kabloları her şey tamamsa kurulumluk bir şey olmadıgından sadece basvuru yapmanız yeter.

Yine de arayıp sorarsanız daha garantı olur.

Yani ev sahibi TurkNet kullanıcısı TurkNet'in kendi gönderdiği bir modem vb varsa bende yok ama internet kabloları vb evin içinde mevcut yani TurkNet temeli var ekiplerin gelip ankastre kutusunu işaretleme olayını merak etmiştim bir de eve gelip kurulum falan yapılıyormuş, muhtemelen tek eksiğim modem sadece gün içinde aramaya çalışacağım TurkNet'i

Yani ev sahibi TurkNet kullanıcısı TurkNet'in kendi gönderdiği bir modem vb varsa bende yok ama internet kabloları vb evin içinde mevcut yani TurkNet temeli var ekiplerin gelip ankastre kutusunu işaretleme olayını merak etmiştim bir de eve gelip kurulum falan yapılıyormuş, muhtemelen tek eksiğim modem sadece gün içinde aramaya çalışacağım TurkNet'i.

Kendınızde modem alıp yapabılırsınız sanırım kendımde TurkNet kullanıyorum bir ara arızalandıgında ekıp gelip bızde olan baska bir modemı kullandılar arayip sormak en ıyısı.

Geri
Yukarı