TurkNet kurulum ücretini iade ediyor mu?

Alperen88

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Altyapım fiber 100 Mbps'e kadar desteklediğini öğrendim. TurkNet'i aradım 85 TL aylık ücret olduğunu ve taahhütsüz olduğunu soyledi. Ayrıca 85 TL kurulum ücreti var dedi. Memnun kalınmazsa 85 TL olan kurulum ücretini geri alabilirsiniz dedi. Memnun olmayıp geri alan var mı acaba kurulum ücretini? Bu arada Denizli'de TurkNet kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırdan bağlantıda gıbırnet kurulum ve aktivasyon ücreti almıyor. Turknet ile macera aramadan gıbırnet bağlatabilirsiniz. Memnun kalmazsanız 3 ay sonunda başka firmaya geçiş işlemi yapabilirsiniz.

Sıfırdan bağlantıda gıbırnet kurulum ve aktivasyon ücreti almıyor. Turknet ile macera aramadan gıbırnet bağlatabilirsiniz. Memnun kalmazsanız 3 ay sonunda başka firmaya geçiş işlemi yapabilirsiniz.
Gibirnet nasil hocam? Siz kullaniyosunuz galiba nerde yasiyosunuz?

Gibirnet nasil hocam? Siz kullaniyosunuz galiba nerde yasiyosunuz?
Kayseri’de yaşıyorum. VDSL üzerinden hizmet alıyorum. Prime time’da dahil hiçbir zaman diliminde hız sorunu yaşamadım. Telekom altyapısı üzerinden sunuyorlar hizmeti. Turknet deneyimlerime göre daha stabil ve daha düşük Ping ile bağlantı sağlıyorum.

Kayseri’de yaşıyorum. VDSL üzerinden hizmet alıyorum. Prime time’da dahil hiçbir zaman diliminde hız sorunu yaşamadım. Telekom altyapısı üzerinden sunuyorlar hizmeti. Turknet deneyimlerime göre daha stabil ve daha düşük Ping ile bağlantı sağlıyorum.
Ben de Denizlideyim GIBIRNet kullanıcısı olarak. 7 aydır kullanıyorum 1 kere sorun yaşadım bugüne kadar sadece. O da benim hattımla alakalıymış, ertesi gün sorunu çözdüler. Onun dışında @mehmetdu 'ya tamamen katılıyorum.

Ben de Denizlideyim GIBIRNet kullanıcısı olarak. 7 aydır kullanıyorum 1 kere sorun yaşadım bugüne kadar sadece. O da benim hattımla alakalıymış, ertesi gün sorunu çözdüler. Onun dışında @mehmetdu 'ya tamamen katılıyorum.
TT net aldım artık hocam.. Hayırlısı olsun.. Hızın tamamıni alıyorum su an..
Alt katta yan odalarda hız düşüyo.. Tavsiye edebileceginiz cihaz olur mu ?

Geri
Yukarı