TurkNet mi Millenicom mu?

Hocam müşteri hizmetleri nasıl? Eğer geçtiğimizde sıkıntılar yaşarsak sorunsuzca bırakabilir miyiz firmayı? TürkNet gibiyse bulaşmayı hiç düşünmüyorum hocam.
Müşteri hizmetleri abone sayıları az olduğu için çok iyi. Karşınızdaki kişi teknik bilgili oluyor genelde. Ne demek istediğinizi sorununuzu anlıyor. Bırakma konusunda taahhütsüz çalıştıkları için herhangi bir firmaya geçiş talebinde sorgusuz sualsiz ayrılıp sağlayıcıyı değiştirebilirsin.
NOT: Son konuda firma çalışanı gibi post atmışım onu fark ettim. Sadece deneyimlerini paylaşan son kullanıcıyım.

Müşteri hizmetleri abone sayıları az olduğu için çok iyi. Karşınızdaki kişi teknik bilgili oluyor genelde. Ne demek istediğinizi sorununuzu anlıyor. Bırakma konusunda taahhütsüz çalıştıkları için herhangi bir firmaya geçiş talebinde sorgusuz sualsiz ayrılıp sağlayıcıyı değiştirebilirsin.
NOT: Son konuda firma çalışanı gibi post atmışım onu fark ettim. Sadece deneyimlerini paylaşan son kullanıcıyım.
Anladım hocam Peki hangi firmadan geçmiştiniz Gibirnet'e ve sizce aralarındaki farklar neler? Son olarak oyunlarıdaki ping ve paket kayıpları seviyelerini söyleyebilir misiniz?

Anladım hocam Peki hangi firmadan geçmiştiniz Gibirnet'e ve sizce aralarındaki farklar neler? Son olarak oyunlarıdaki ping ve paket kayıpları seviyelerini söyleyebilir misiniz?
Türknet'den geçiş yaptım paket kaybım yok. Ping değeri Kayseri konumu için Türknet, Millenicom, NetSpeed'e göre 10 ms daha aşağıda değerler alıyorum.

İsmi enteresan. Yeni sanırım daha önce duymadım boş port olduğu sürece hiç sıkıntı olmaz sitesinden baktın sanırım WhatsApp'tan direk müşteri hizmetleri ile muhatap olunabiliyor bu da çok büyük +

Bakalım bende belgeleri doldurup TürkNet'e yolladım 1 haftaya kadar geçiş yapmış oluruz inşallah, şu an 35Mbps'e 89TL ödüyorum şu an sınırsız Türk Telekom, ama temmuz ayının sonunda taahhüt bitiyor, yenileseydim 125TL istiyorlardı aynı tarifeye, mecbur deneme amaçlıda olsa TürkNet'ten başladık beğenmezsek, Millenicom, NetSpeed vs. değiştirip duracağız bakalım. Hangisi güzelse orada kalıcaz.

Bakalım bende belgeleri doldurup TürkNet'e yolladım 1 haftaya kadar geçiş yapmış oluruz inşallah, şu an 35Mbps'e 89TL ödüyorum şu an sınırsız Türk Telekom, ama temmuz ayının sonunda taahhüt bitiyor, yenileseydim 125TL istiyorlardı aynı tarifeye, mecbur deneme amaçlıda olsa TürkNet'ten başladık beğenmezsek, Millenicom, NetSpeed vs. değiştirip duracağız bakalım. Hangisi güzelse orada kalıcaz.

Hocam bu gibirnet benim hoşuma gitti ismi değişik ama içeriği çok kaliteli gibi bir araştırın derim.

Arkadaşlar merhaba, sizin de fikrinizi almak istedim. 1 aya kadar yeni aldığım eve taşınıyorum.

Binamda Türk Telekom'un Fiber altyapısı mevcut. Türknet ve Millenicom altyapıları destekliyor. Sizce hangisini seçmeliyim hangisi daha iyi? Önceliğim oyundaki ping durumu sonra hızı.

Görselleri bırakıyorum. Ek olarak şu modemin tavsiyesini aldım;

Bunu mu kullanmalıyım yoksa İSS'in önerdiği modemleri mi? Tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim...

Eki Görüntüle 621545
Eki Görüntüle 621546
Türktelekom altyapı varmış o zaman kesinlikle gıbırnet. 85 liraya 100mbpsye kadar alabilirsiniz. 3 aydır kullanıyorum sıkıntı da yaşamadım.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı